Povezane vesti

Imala je prosek 9 na državnom fakultetu koji je mnogima "noćna mora": Šta je Rada Manojlović studirala iznenadiće mnoge

Imala je prosek 9 na državnom fakultetu koji je mnogima "noćna mora": Šta je Rada Manojlović studirala iznenadiće mnoge

Story 07.12.2023
Rada Manojlović na estradi je već godinama i jedna je od najtraženijih pevačica. Karijeru je počela u "Zvezdama Granda" 2007 godine, gde je stigla do samog finala i osvojila drugo mesto. Obrazovanje Rade Manojlović tada je prekinuto. Naime, ona je… »
"Imala sam prosek devet": Rada Manojlović studirala na državnom fakultetu, a sad planira da se vrati: "Ljudi su završavali…

"Imala sam prosek devet": Rada Manojlović studirala na državnom fakultetu, a sad planira da se vrati: "Ljudi su završavali…

Blic 07.12.2023
Poznata pevačica Rada Manojlović vraća se na fakultet, koji je napustila pre 16 godina kada je započela muzičku karijeru kroz takmičenje "Zvezde Granda". Naime, kako kaže, danas veoma popularna pevačica, ona je 2007. godine bila student ekonomije… »
Pevačica, vrcka U minićima, a na faksu prosek 9! Rada Manojlović šokirala - "Nisam džabe tupila mozak"

Pevačica, vrcka U minićima, a na faksu prosek 9! Rada Manojlović šokirala - "Nisam džabe tupila mozak"

Mondo 07.12.2023
Pevačica Rada Manojlović bila na trećoj godini studija kada je počela da se takmiči u Grandu. Pevačica Rada Manojlović bila na trećoj godini studija kada je počela da se takmiči u Grandu. Pevačica Rada Manojlović bila je na trećoj godini… »
Rada se vraća na fakultet! Pevačica donela odluku: Zašto sam učila i tupila mozak! Začudićete se koji joj je bio prosek!

Rada se vraća na fakultet! Pevačica donela odluku: Zašto sam učila i tupila mozak! Začudićete se koji joj je bio prosek!

Kurir 07.12.2023
Poznata pevačica Rada Manojlović vraća se na fakultet, koji je napustila pre 16 godina kada je započela muzičku karijeru kroz takmičenje " Zvezde Granda". Naime, kako kaže, danas veoma popularna pevačica, ona je 2007. godine bila student ekonomije… »

Vesti dana »