Povezane vesti

Vučić na predizbornom skupu SNS u Kruševcu: Do poslednjeg daha štitiću interese našeg naroda na KiM

Vučić na predizbornom skupu SNS u Kruševcu: Do poslednjeg daha štitiću interese našeg naroda na KiM

Telegraf 07.12.2023
Predsednik Srbije je pre skupa u Hali sportova, posetio Službu za radiološku dijagnostiku Doma zdravlja u Kruševcu i manastir Đunis. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je boravio u Kruševcu, gde se obratio na predizbornom skupu koalicije… »
Predsednik Srbije u manastiru Đunis! Vučić: Ponosan sam na našu tradiciju i veru. Uliva mi dodatnu snagu

Predsednik Srbije u manastiru Đunis! Vučić: Ponosan sam na našu tradiciju i veru. Uliva mi dodatnu snagu

Kurir 07.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas manastir Đunis, u blizini Kruševca. Reč je o manastiru, koji se ubraja u najveće svetinje Srpske pravoslavne crkve. - Posetio sam manastir Đunis. Ponosan sam na našu tradiciju i veru. Uliva mi… »
Vučić posetio manastir Đunis: Ponosan sam na našu tradiciju i veru

Vučić posetio manastir Đunis: Ponosan sam na našu tradiciju i veru

RTV 07.12.2023
KRUŠEVAC - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je danas posetio manastir Pokrova Presvete Bogorodice Đunis, nedaleko od Kruševca. "Posetio sam manastir Đunis. Ponosan sam na našu tradiciju i veru, uliva mi dodatnu snagu", naveo je… »

Vesti dana »