Povezane vesti

Oprostite mi i čuvajte moju malu devojčicu! Andrea je ostavila ćerku kod sestre 3 dana pre nego što je nađena mrtva! Foto

Oprostite mi i čuvajte moju malu devojčicu! Andrea je ostavila ćerku kod sestre 3 dana pre nego što je nađena mrtva! Foto

Kurir 07.12.2023
Mlada majka pronađena je mrtva u gradu Satu Mare u Rumuniji u utorak uveče, a sumnja se da je razlog za samoubistvo depresija. Andreino telo u drvari, u blizini nekoliko stambenih blokova,pronašao je njen otac nakon što je satima tragao za njom… »
Andrea (27) pronađena mrtva: Mlada majka se parkirala, ostavila torbu i telefon u autu, a onda ju je obešenu pronašao njen…

Andrea (27) pronađena mrtva: Mlada majka se parkirala, ostavila torbu i telefon u autu, a onda ju je obešenu pronašao njen…

Blic 07.12.2023
Andrea (27), mlada majka četvorogodišnje devojčice, pronađena je mrtva u gradu Ardud, Satu Mare u Rumuniji pre tri dana. Kako prenose tamošnji mediji, tragedija se dogodila nakon što se Andrea vratila kući iz Nemačke, a njeno telo pronašao je… »
Mlada majka Andrea nađena mrtva: Nedavno stigla iz Nemačke, ostavila ćerku kod sestre i nestala

Mlada majka Andrea nađena mrtva: Nedavno stigla iz Nemačke, ostavila ćerku kod sestre i nestala

Telegraf 07.12.2023
Pre tri dana je ostavila svoju ćerku kod sestre u Nemačkoj i vratila se kući sa mužem kako bi otišla kod doktora. Porodica i prijatelji kažu da ništa nije slutilo na to.... Mlada majka pronađena je mrtva u gradu Satu Mare u Rumuniji u utorak… »

Vesti dana »