Povezane vesti

Zbog ovoga je prijovićka privukla celu Hrvatsku! Hrvatski novinari za Kurir TV otkrili: Konačno smo saznali u čemu je tajna

Zbog ovoga je prijovićka privukla celu Hrvatsku! Hrvatski novinari za Kurir TV otkrili: Konačno smo saznali u čemu je tajna

Kurir 08.12.2023
Aleksandra Prijović nastavila je svoj trijumf u koncertnom svetu zatvaranjem petog uzastopnog spektakularnog nastupa u zagrebačkoj areni. Ovoga puta, specijalna gošća bila je pevačica Maja Berović. I dok mnogi ostaju u čudu pred energijom koja… »
Aleksandra Prijović dala paprenu svotu za stajlinge na koncertima u Zagrebu: Jedno veče je bilo ubedljivo najskuplje FOTO

Aleksandra Prijović dala paprenu svotu za stajlinge na koncertima u Zagrebu: Jedno veče je bilo ubedljivo najskuplje FOTO

Nova 08.12.2023
Za stajlinge koje nosi na turneji "Od istoka do zapada" Aleksandra Prijović mogla je da kupi dobar stan u Beogradu. Ona je samo za odevne kombinacije koje je nosila na pet koncerata u Zagrebu izvojila neverovatnu svotu novca. Kako piše „Telegraf“, u… »
(Video) "kakva noć: Ljudi!" Evo šta Aleksandra Prijović radi pred izlazak na scenu: Jedan momenat sa sinom će vas…

(Video) "kakva noć: Ljudi!" Evo šta Aleksandra Prijović radi pred izlazak na scenu: Jedan momenat sa sinom će vas…

Blic 08.12.2023
Muzička zvezda Aleksandra Prijović obara sve rekorde, a ekipu "Blica" je ugostila na jednom od svojih pet koncerata održanih u areni u Zagrebu. Sa Aleksandrom Prijović smo bili do njenog izlaska na scenu, a šta je radila u poslednjim minutima pred… »
Hrvatski novinari otkrili u čemu je tajna uspeha Aleksandre Prijović

Hrvatski novinari otkrili u čemu je tajna uspeha Aleksandre Prijović

Nova 08.12.2023
Pevačica Aleksandra Prijović nedavno je održala pet uzastopnih koncerata u Areni Zagreb. Ona je, nakon svega, rekla da joj ne bi bilo problem da zakaže i još nastupa, te da ima energije i volje da drži koncerte koliko god da treba. O njenom uspehu… »
Cifra je da se frapirate! Aleksandra Prijović na krpice za koncerte u Zagrebu dala preko 84.000€, evo šta je najskuplje…

Cifra je da se frapirate! Aleksandra Prijović na krpice za koncerte u Zagrebu dala preko 84.000€, evo šta je najskuplje…

Kurir 08.12.2023
Aleksandra Prijović je za stajlinge koje je nosila na turneji "Od istoka do zapada" mogla da kupi dobar stan u Beogradu, ako je suditi po tome koliko je uložila u stajling. Komadi mogu da se pronađu na zvaničnim sajtovima, što znači da su cene… »
„Nekad se neprijatno osećam kad mi priđu fanovi“: Aleksandra Prijović progovorila o svom ogromnom uspehu

„Nekad se neprijatno osećam kad mi priđu fanovi“: Aleksandra Prijović progovorila o svom ogromnom uspehu

Nova 08.12.2023
Pevačica Aleksandra Prijović do sada je, u okviru turneje "Od istoka do zapada" održala po nekoliko koncerata u Beogradu, Nišu, Sarajevu i Zagrebu, a sledi još nastupa u drugim gradovima regiona. Za sada je najviše koncerata održala u Zagrebu gde… »
Neprijatno se osećam kada mi prilaze! Aleksandra Prijović nakon 5. Arene u Zagrebu - "Ništa ne razumem, uspaničim se!"

Neprijatno se osećam kada mi prilaze! Aleksandra Prijović nakon 5. Arene u Zagrebu - "Ništa ne razumem, uspaničim se!"

Mondo 08.12.2023
Aleksandra Prijović sumirala je utiske nakon pet koncerata koje je održala u Areni Zagreb. Aleksandra Prijović sumirala je utiske nakon pet koncerata koje je održala u Areni Zagreb. Aleksandra Prijović svoj koncertni maraton završila je održanim… »
"Neprijatno se osećam kada mi priđu fanovi!" Aleksandra Prijović otkrila: Krenu da plaču, ja se uspaničim, ništa ne…

"Neprijatno se osećam kada mi priđu fanovi!" Aleksandra Prijović otkrila: Krenu da plaču, ja se uspaničim, ništa ne…

Kurir 08.12.2023
Poslednji peti koncert Aleksandre Prijović u areni u Zagrebu završen je jednako uspešno kao i prethodna četiri. Gošća je bila pevačica Maja Berović. Iako se mnogi pitaju kako je moguće da neko ima dovoljno energije za toliko arena, Aleksandra je… »
Eksplozija prije na mrežama: Evo za koliko ljudi je skočio Aleksandrin Instagram od prve beogradske Arene do danas, cifra je…

Eksplozija prije na mrežama: Evo za koliko ljudi je skočio Aleksandrin Instagram od prve beogradske Arene do danas, cifra je…

Blic 07.12.2023
Muzička zvezda Aleksandra Prijović obara sve rekorde, pa tako da gotovo ne mogu da se nabroje domaći izvođači kojima je pošlo za rukom ono što je njoj za svega par meseci. Aleksandrina turneja "Od istoka do zapada" počela je u srpskoj prestonici… »

Vesti dana »