Povezane vesti

Uhapšen bivši fudbaler Partizana Simon Vukčević, kod sebe imao pištolj i 126 metaka

Uhapšen bivši fudbaler Partizana Simon Vukčević, kod sebe imao pištolj i 126 metaka

Politika 08.12.2023
Nekadašnji fudbaler Partizana Simon Vukčević sklopio je sporazum o priznanju krivičnog dela pošto je 2. decembra uhapšen na graničnom prelazu Gostun sa pištoljem i 126 metaka, saznaje RTS u Višem javnom tužilaštvu u Užicu. Vukčević je u… »
Uhapšen bivši igrač Partizana (video)

Uhapšen bivši igrač Partizana (video)

Sportski žurnal 08.12.2023
Simon Vukčević lišen je slobode na graničnom prelazu Gostun jer je kod njega nađen pištolj i 126 metaka, navodi Kurir. Kako saznaje Kurir nekadašnji fudbaler Partizana Simon Vukčević uhapšen je i određen mu je pritvor zbog posedovanja oružja… »
Bivši fudbaler Partizana uhapšen zbog oružja

Bivši fudbaler Partizana uhapšen zbog oružja

Danas 08.12.2023
Nekada je važio za veliku nadu našeg fudbala, kao dečkić, sa 13 godina stigao je u Partizan, veoma rano debitovao za prvi tim ali nikad nije talenat pretvorio u vrhunski kvalitet. Simon Vukčević uhapšen je nedavno na graničnom prelazu Gostun kada… »
„Imao sam sve, a nisam uradio ništa“: Trebalo je da postane „Novi Savićević“, a bivši as Partizana sad završio u…

„Imao sam sve, a nisam uradio ništa“: Trebalo je da postane „Novi Savićević“, a bivši as Partizana sad završio u…

Nova 08.12.2023
Mogao je da postane jedan od najboljih napadača Evrope, ali... Ta priča "šta bi bilo kad bi bilo" pala je u zapećak nakon hapšenja. „Imao sam sve, a nisam uradio ništa, uvek sam želeo više i nervirao sam se iako je to bio samo fudbal“, rekao… »
Uhapšen bivši fudbaler Partizana: Nosio dres Sportinga, reprezentacije, igrao u Engleskoj, a sada završio iza rešetaka

Uhapšen bivši fudbaler Partizana: Nosio dres Sportinga, reprezentacije, igrao u Engleskoj, a sada završio iza rešetaka

Večernje novosti 08.12.2023
U Višem tužilaštvu u Užicu određen je pritvor Simonu Vukčeviću do 30 dana zbog nedozvoljenog nošenja vatrenog oružja i municije. Foto arhiva VN Kod bivšeg fudbalera Partizana Simona Vukčevića prilikom redovne kontrole na graničnom prelazu… »
Uhapšen Simon Vukčević

Uhapšen Simon Vukčević

Sportske.net 08.12.2023
Nekada najtalentovaniji fudbaler Partizana Simon Vukčević uhapšen je u subotu na graničnom prelazu Gostun u toku redovne kontrole. U ponedeljak mu je od strane Višeg tužilaštva u Užicu određen pritvor od 30 dana zbog nedozvoljenog nošenja… »
Uhapšen bivši fudbaler Partizana! Pronašli mu pištolj i 126 metaka - pokušao da napusti Srbiju, pa ga uhvatila policija!

Uhapšen bivši fudbaler Partizana! Pronašli mu pištolj i 126 metaka - pokušao da napusti Srbiju, pa ga uhvatila policija!

Kurir 08.12.2023
Bivšem igraču Partizana Simonu Vukčeviću određen je pritvor u Užicu. Potvrđeno nam je da je Vukčević u subotu uhapšen na graničnom prelazu Gostun, kada je pošao da izađe iz Srbije. Kod njega u automobilu je pronađen pištolj i 126 metaka… »
Uhapšen nekadašnji fudbaler Partizana i Vojvodine

Uhapšen nekadašnji fudbaler Partizana i Vojvodine

Sport klub 08.12.2023
Simon Vukčević, nekadašnji fudbaler Partizana i Vojvodine, u subotu je uhapšen na graničnom prelazu Gostun, kada je pošao da izađe iz Srbije. U automobilu bivšeg reprezentativca Crne Gore pronađen je pištolj, kao i 126 komada municije. Zbog… »
Bio bombarder Partizana, naslednik savićevića, a SAD je u zatvoru! "Imao sam sve, a nisam uradio ništa", sam je priznao!

Bio bombarder Partizana, naslednik savićevića, a SAD je u zatvoru! "Imao sam sve, a nisam uradio ništa", sam je priznao!

Mondo 08.12.2023
Kakva je to karijera mogla biti, da nije bilo "lude glave"! Kakva je to karijera mogla biti, da nije bilo "lude glave"! "Imao sam sve, a nisam uradio ništa, uvek sam želeo više i nervirao sam se iako je to bio samo fudbal", rekao je u jednom intervjuu… »
Uhapšen bivši fudbaler Partizana! Uhvatili ga na granici sa oružjem i preko 100 metaka!

Uhapšen bivši fudbaler Partizana! Uhvatili ga na granici sa oružjem i preko 100 metaka!

Mondo 08.12.2023
Nekadašnji lider Partizana Simon Vukčević je uhapšen. Nekadašnji lider Partizana Simon Vukčević je uhapšen. Nekadašnji fudbaler Partizana Simon Vukčević uhapšen je i određen mu je pritvor zbog posedovanja oružja! Kako saznaje "Kurir" on je u… »

Vesti dana »