Povezane vesti

MOJ SVET KRAGUJEVAC – Nataša Buzadžić: Briga o mentalnom zdravlju mora biti prioritet

MOJ SVET KRAGUJEVAC – Nataša Buzadžić: Briga o mentalnom zdravlju mora biti prioritet

Kragujevac Press 08.12.2023
Šumadijski blok se zalaže da briga o obrazovanju i mentalnom zdravlju ne bude samo deklarativna, jer su to teme od velikog značaja, saopštili su iz te političke organizacije. Kandidat za odbornika na listi pod brojem 9 – Boris Kovačević Šuma –… »
IZBORI: MOJ SVET KRAGUJEVAC - Nataša Buzadžić: Briga o mentalnom zdravlju mora biti prioritet

IZBORI: MOJ SVET KRAGUJEVAC - Nataša Buzadžić: Briga o mentalnom zdravlju mora biti prioritet

InfoKG 08.12.2023
Šumadijski blok se zalaže da briga o obrazovanju i mentalnom zdravlju ne bude samo deklarativna, jer su to teme od velikog značaja, saopštili su iz te političke organizacije. Kandidat za odbornika na listi pod brojem 9 - Boris Kovačević Šuma - Moj… »
Nataša Buzadžić: Briga o mentalnom zdravlju mora biti prioritet

Nataša Buzadžić: Briga o mentalnom zdravlju mora biti prioritet

Kragujevačke 08.12.2023
Šumadijski blok se zalaže da briga o obrazovanju i mentalnom zdravlju ne bude samo deklarativna, jer su to teme od velikog značaja. Nataša Buzadžić, kandidat za odbornika na listi pod brojem 9 – Boris Kovačević Šuma – Moj svet Kragujevac… »
Nataša Buzadžić: Briga o mentalnom zdravlju mora biti prioritet

Nataša Buzadžić: Briga o mentalnom zdravlju mora biti prioritet

Glas Šumadije 08.12.2023
Šumadijski blok se zalaže da briga o obrazovanju i mentalnom zdravlju ne bude samo deklarativna, jer su to teme od velikog značaja. Nataša Buzadžić, kandidat za odbornika na listi pod brojem 9 – Boris Kovačević Šuma – Moj svet Kragujevac… »

Vesti dana »