Povezane vesti

"Obukla sam se, sklupčala i pravila se da spavam": Jezivo svedočenje žrtve zlostavljanja, zbog ovih reči trener jahanja…

"Obukla sam se, sklupčala i pravila se da spavam": Jezivo svedočenje žrtve zlostavljanja, zbog ovih reči trener jahanja…

Kurir 08.12.2023
Na današnjem suđenju osumnjičenom M. Đ.instruktoru jahanja koji je tereti da silovao i s*ksualno zlostavljao svoje polaznice škole došao je danas u pratnji lekara koji je sve vreme bio uz njega, a tu su bila i invalidska kolica. Na ročištu je… »
"Bacio me je na krevet i seo na noge": Žrtva učitelja jahanja optuženom za silovanja opisala pakao kroz koji je prošla: "Od…

"Bacio me je na krevet i seo na noge": Žrtva učitelja jahanja optuženom za silovanja opisala pakao kroz koji je prošla: "Od…

Blic 08.12.2023
U Višem sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Milošu Đukiću, instruktoru jahanja zbog optužbi da je silovao i seksualno zlostavljao svoje učenice. Na današnjem suđenju svedočile su žrtve koje su do detalja opisale pakao kroz koji su… »
"Skinuo mi je majicu, poljubio, zaledila sam se": Potresno svedočenje žrtve: Instruktor jahanja je bio naš porodični…

"Skinuo mi je majicu, poljubio, zaledila sam se": Potresno svedočenje žrtve: Instruktor jahanja je bio naš porodični…

Kurir 08.12.2023
U Višem sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje osumnjičenom M. Đ. instruktoru jahanja koga su polaznice njegove škole optužile da ih je godinama silovao i seksualno zlostavljao. Nakon pauze, svedočila je i druga oštećena devojka A. V. koja… »
Svedočila prva žrtva osumnjičenog instruktora jahanja za silovanja: Najmlađa navodno imala samo 11 godina

Svedočila prva žrtva osumnjičenog instruktora jahanja za silovanja: Najmlađa navodno imala samo 11 godina

Telegraf 08.12.2023
Uhapšen je sredinom septembra prošle godine i od tad se nalazi u pritvoru. Suđenje protiv instruktora jahanja Miloš Đukić osumnjičen za za više silovanja i polnih uznemiravanja, održano je danas u Višem sudu, a svedočila je K. Š. Ona je, kako… »
Suđenje instruktoru škole jahanja: Optužen za slostavljanje, svedoče oštećene devojke

Suđenje instruktoru škole jahanja: Optužen za slostavljanje, svedoče oštećene devojke

Kurir 08.12.2023
U Višem sudu u Beogradu za danas je zakazano suđenje osumnjičenom M. Đ. instruktoru jahanja koga su polaznice njegove škole optužile da ih je godinama silovao i seksualno zlostavljao. Na današnjem ročištu trebalo bi da svedoče oštećene devojke… »

Vesti dana »