Povezane vesti

"Bubrezi mogu svaki čas da mi otkažu" Prvo oglašavanje mlade učesnice Elite nakon hitnog izlaska: Ni srce mi nije dobro!

"Bubrezi mogu svaki čas da mi otkažu" Prvo oglašavanje mlade učesnice Elite nakon hitnog izlaska: Ni srce mi nije dobro!

Mondo 08.12.2023
Teodora Radojičić oglasila se nakon što je zbog lošeg zdravstvenog stanja napustila Elitu. Teodora Radojičić oglasila se nakon što je zbog lošeg zdravstvenog stanja napustila Elitu. Na adresu Bele kuće u Šimanovcima stiglo je pismo Velikog šefa… »
Prvo oglašavanje teodore Balzak nakon napuštanja Elite! Podelila fotografiju iz detinjstva, pa otkrila u kakvom je stanju…

Prvo oglašavanje teodore Balzak nakon napuštanja Elite! Podelila fotografiju iz detinjstva, pa otkrila u kakvom je stanju…

Kurir 08.12.2023
Teodora Radoičić, poznatija kao Teodora Balzak, napustila je Šimanovce, a sada se po prvi put oglasila. Naime, Teodora je iz zdravstvenih razloga napustila imanje, a na Instagram profilu podelila je fotografiju iz detinjstva i poručila svima sledeću… »
Stravično! Zbog ove bolesti je hitno izvedena Teodora Balzak, evo o čemu je reč

Stravično! Zbog ove bolesti je hitno izvedena Teodora Balzak, evo o čemu je reč

Alo 08.12.2023
Balzakova se prethodne večeri poželila Miljani Kulić da joj se lice iskrivilo, te da joj opada kosa u pramenovi, a već danas je hitno izvedena iz rijalitija. Kontroverzna učesnica rijaliti programa "Elita" i hapšena starleta, Teodora Balzak, danas… »
Prvo oglašavanje teodore Balzak Napustila Elitu zbog lošeg zdravstvenog stanja, a sada uspelo samo jedno da izusti

Prvo oglašavanje teodore Balzak Napustila Elitu zbog lošeg zdravstvenog stanja, a sada uspelo samo jedno da izusti

Alo 08.12.2023
Produkcija je uslišila Teodorine molbe i želje, pa su je odveli kod lekara jutros, kako bi proverila da li su joj rezultati dobri i utvrdila odakle potiču simptomi koje danima oseća. Sad već bivša takmičarka rijalitija ,,Elita" Teodora Radoičić… »

Vesti dana »