Povezane vesti

SAD: Tinejdžer osuđen na doživotni zatvor zbog masovnog ubistva

SAD: Tinejdžer osuđen na doživotni zatvor zbog masovnog ubistva

Vreme 09.12.2023
Svet Itan Krambli, koji je imao 15 godina kada je 30. novembra 2021. godine otvorio vatru iz poluatomatskog pištolja koji mu je otac kupio za Božić, ubio je četvoro učenika. Tinejdžer koji je pre dve godine ubio četvoro učenika u svojoj srednjoj… »
Tinejdžer osuđen zbog masovnog ubistva: Otac mu kupio pištolj za Božić

Tinejdžer osuđen zbog masovnog ubistva: Otac mu kupio pištolj za Božić

N1 Info 09.12.2023
Učenik srednje škole koji je krajem 2021. ubio četvoro učenika u toj školi, nedaleko od Detroita u Mičigenu, osuđen je na doživotnu kaznu zatvora bez prava na pomilovanje, javio je Glas Amerike (VOA). Itan Krambli, koji je imao 15 godina kada je… »
Tinejdžer u SAD osuđen na doživotnu kaznu zatvora zbog masovnog ubistva u školi

Tinejdžer u SAD osuđen na doživotnu kaznu zatvora zbog masovnog ubistva u školi

Novi magazin 09.12.2023
Učenik srednje škole koji je krajem 2021. ubio četvoro učenika u toj školi, nedaleko od Detroita u Mičigenu, osuđen je na doživotnu kaznu zatvora bez prava na pomilovanje, javio je Glas Amerike (VOA). Itan Krambli, koji je imao 15 godina kada je… »
Tinejdžeru iz Mičigena doživotna kazna zatvora zbog masovnog ubistva u školi

Tinejdžeru iz Mičigena doživotna kazna zatvora zbog masovnog ubistva u školi

Slobodna Evropa 09.12.2023
Tinejdžer koji je prije dve godine ubio četvoro učenika u svojoj srednjoj školi, blizu Detroita u Mičigenu, osuđen je na doživotnu kaznu zatvora bez prava na pomilovanje. Itan Krambli, koji je imao 15 godina kada je 30. novembra 2021. godine… »
Tinejdžer iz Mičigena osuđen na doživotnu zbog masovnih ubistava u školi

Tinejdžer iz Mičigena osuđen na doživotnu zbog masovnih ubistava u školi

Vesti online 09.12.2023
Tinejdžer iz Mičigena Itan Krambli osuđen je na doživotnu kaznu zatvora jer je ubio četiri učenika i ranio šest učenika i profesora u srednjoj školi u Oksfordu 2021. godine. Sudija Kvame Rou odbio je molbe advokata odbrane Polet Mičel Loftin za… »
Tinejdžer iz Mičigena osuđen na doživotnu kaznu zatvora zbog masovnog ubistava u školi

Tinejdžer iz Mičigena osuđen na doživotnu kaznu zatvora zbog masovnog ubistava u školi

Euronews 09.12.2023
Tinejdžer iz Mičigena Itan Krambli osuđen je na doživotnu kaznu zatvora jer je ubio četiri učenika i ranio šest učenika i profesora u srednjoj školi u Oksfordu 2021. godine. Sudija Kvame Rou odbio je molbe advokata odbrane Polet Mičel Loftin za… »
Doživotna kazna zatvora za maloletnog ubicu: Tinejdžer u školi u MIčigenu usmrtio 4 učenika, povredio 7 osoba

Doživotna kazna zatvora za maloletnog ubicu: Tinejdžer u školi u MIčigenu usmrtio 4 učenika, povredio 7 osoba

Telegraf 09.12.2023
"Moje akcije bile su ono što sam izabrao. Nisam mogao da se zaustavim. Ja sam stvarno loša osoba. Uradio sam strašne stvari", rekao je pre izricanja presude Krambli, koji je u vreme napada imao 15 godina. Tinejdžer iz Mičigena Itan Krambli osuđen je… »

Vesti dana »