Povezane vesti

"Tako poremećen um sam samo jednom video" Da li je ubica Vanje i frizera i ranije ubijao? Novinar: Pratio sam Palča pre…

"Tako poremećen um sam samo jednom video" Da li je ubica Vanje i frizera i ranije ubijao? Novinar: Pratio sam Palča pre…

Kurir 09.12.2023
Novinar Dragan Pavlović Latas smatra da je moguće da je Ljupčo Palevski Palčo i ranije ubijao, pre nego što je usmrtio Pančea Žežovskog pa devojčicu Vanju Đorčevsku i da je moguće da je u pitanju psihopata. On je to ispričao u emisiji… »
"Poremećen kao hanibal lektor"! Da li je vanjin ubica ranije ubijao? Njegovo ponašanje je šokantno - Zla kontrola

"Poremećen kao hanibal lektor"! Da li je vanjin ubica ranije ubijao? Njegovo ponašanje je šokantno - Zla kontrola

Mondo 09.12.2023
Makedonski novinar smatra da je osumnjičeni za ubistvo Vanje Đorčevske ubijao i ranije. Makedonski novinar smatra da je osumnjičeni za ubistvo Vanje Đorčevske ubijao i ranije. Novinar Dragan Pavlović Latas ispričao je u emisiji "Večernja emisija… »
"On je poremećen kao hanibal lekter": Da li je ubica male Vanje i frizera ranije već ubijao? "takav zli um sam video samo na…

"On je poremećen kao hanibal lekter": Da li je ubica male Vanje i frizera ranije već ubijao? "takav zli um sam video samo na…

Blic 09.12.2023
Novinar Dragan Pavlović Latas smatra da je moguće da je Ljupčo Palevski Palčo i ranije ubijao, pre nego što je usmrtio Pančea Žežovskog pa devojčicu Vanju Gorčevsku (Đorčevsku) i da je moguće da je u pitanju psihopata. On je to ispričao u… »

Vesti dana »