Povezane vesti

Marinković: "To je ta luda ekipa, trebalo je da pobedimo sa većom razlikom"

Marinković: "To je ta luda ekipa, trebalo je da pobedimo sa većom razlikom"

Sportske.net 09.12.2023
Uprkos pobedi svog tima nas Crvenom zvezdom, košarkaš Baskonije Vanja Marinković, nije bio zadovoljan kako je njegov tim odigrao, pre svega zaršnicu susreta. "Odigrali smo loše drugo poluvreme, bez strpljenja i neke organizacije. U Evroligi to ne… »
Vanja Marinković posle pobede nad Crvenom zvezdom: "To smo mi, to je ta luda ekipa"

Vanja Marinković posle pobede nad Crvenom zvezdom: "To smo mi, to je ta luda ekipa"

Telegraf 09.12.2023
Bek Baskonije pružio dobar meč. Košarkaši Baskonije savladali su Crvenu zvezdu rezultatom 87:85, u okviru 13. kola Evroligu. U četi Duška Ivanovića istakao se Vanja Marinković, ali pouzdani bek nije bio zadovoljan igrom svog kluba u završnici… »
"Ti u duši dete, a ja kreten..." Na bizaran način srušio Zvezdu, pa sipao so na ranu - slavio uz pesmu srpskog repera…

"Ti u duši dete, a ja kreten..." Na bizaran način srušio Zvezdu, pa sipao so na ranu - slavio uz pesmu srpskog repera…

Kurir 09.12.2023
Nakon što je na neobičan način presudio Crvenoj zvezdi, Čima Moneke, je iznenadio ljubitelje košarke u Srbiji. Moneke je namerno promašio drugo slobodno bacanja, loptu je u završnici utakmice praktično lansirao pravo u obruč, a ona se vratila… »
Pa, ovo je apsolutni hit: Čima Moneke uz Devitovu pesmu slavio pobedu protiv Zvezde

Pa, ovo je apsolutni hit: Čima Moneke uz Devitovu pesmu slavio pobedu protiv Zvezde

Telegraf 09.12.2023
U više navrata je Čima svojim objavama pokazivao koliko je zapravo oduševljen Zvezdom i Partizanom, što je jednom prilikom i otkrio u intervjuu. Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Baskonije sa 87:85, u okviru 13. kola Evrolige. Osim šuta za… »

Vesti dana »