Povezane vesti

"Ubistva nisu moj stil, Bog mi je svedok da nisam kriv": Bizarna odbrana serijskog ubice iz Srbije koji je osuđen na…

"Ubistva nisu moj stil, Bog mi je svedok da nisam kriv": Bizarna odbrana serijskog ubice iz Srbije koji je osuđen na…

Blic 09.12.2023
Duško Jovanović (32), Srbin koji je osuđen na doživotnu robiju u nemačkoj zbog ubistva dve starice nakon izricanja presude se obratio sudu i istakao da je nepravedno osuđen! Branilac Jovanovića je izjavio da će da uloži žalbu na ovu presudu, a… »
"Ubistva nisu moj stil, bog mi je svedok da Nisam kriv": Bizarna odbrana Srbina osuđenog na doživotnu robiju u Nemačkoj!

"Ubistva nisu moj stil, bog mi je svedok da Nisam kriv": Bizarna odbrana Srbina osuđenog na doživotnu robiju u Nemačkoj!

Kurir 09.12.2023
Duško Jovanović (32), Srbin koji je osuđen na doživotnu robiju u nemačkoj zbog ubistva dve starice nekon izricanja presude se obratio sudu i istakao da je nepravedno osuđen! Branilac Jovanovića je izjavio da će da uloži žalbu na ovu presudu, a… »
"Ubili ste dve žene sa ciljem da se obogatite": Serijski ubica iz Srbije osuđen na doživotnu robiju u Nemačkoj, evo šta mu…

"Ubili ste dve žene sa ciljem da se obogatite": Serijski ubica iz Srbije osuđen na doživotnu robiju u Nemačkoj, evo šta mu…

Blic 09.12.2023
Dušan Jovanović proglašen krivim zbog toga što je, kako je sud utvrdio, u januaru prošle godine u razmaku od četiri dana usmrtio penzionerke Hajdemari K. (77) i Gertrude N. (89). Regionalni sud u Hajlbronu u Nemačkoj osudio je prekjuče srpskog… »
Srbin serijski ubica osuđen na doživotnu robiju u Nemačkoj: Ubio dve žene sa ciljem da se obogati!

Srbin serijski ubica osuđen na doživotnu robiju u Nemačkoj: Ubio dve žene sa ciljem da se obogati!

Mondo 09.12.2023
Srbin u Nemačkoj je osuđen na doživotnu robiju zbog ubistva penzionerki. Srbin u Nemačkoj je osuđen na doživotnu robiju zbog ubistva penzionerki. Regionalni sud u Hajlbronu u Nemačkoj osudio je prekjuče srpskog državljanina Duška Jovanovića… »
Srbin serijski ubica osuđen na doživotnu u Nemačkoj! Sudija obrazložio odluku: "Vi ste ubili 2 žene sa ciljem da se…

Srbin serijski ubica osuđen na doživotnu u Nemačkoj! Sudija obrazložio odluku: "Vi ste ubili 2 žene sa ciljem da se…

Kurir 09.12.2023
Dušan Jovanović proglašen krivim zbog toga što je, kako je sud utvrdio, u januaru prošle godine u razmaku od četiri dana usmrtio penzionerke Hajdemari K. (77) i Gertrude N. (89). Regionalni sud u Hajlbronu u Nemačkoj osudio je prekjuče srpskog… »
Doživotna robija za "ubicu udovica": Srbin osuđen za dvostruki zločin u Nemačkoj: Staricama smrskao glave čekićem, udario…

Doživotna robija za "ubicu udovica": Srbin osuđen za dvostruki zločin u Nemačkoj: Staricama smrskao glave čekićem, udario…

Blic 09.12.2023
Duško J. (32) iz Srbije, koji je optužen za ubistva dve penzionerke - Hajdemari K. (77) i Gertraunt N. (89) u Švebiš Holu, u Nemačkoj - osuđen je pred sudom u Hajlbonu na doživotnu robiju. Podsetimo, Srbin je uhapšen 31. januara po poternici zbog… »

Vesti dana »