Povezane vesti

Dodik: RS ima pravo na samoopredeljenje, samostalnost jedini način da očuvamo dejtonsku poziciju

Dodik: RS ima pravo na samoopredeljenje, samostalnost jedini način da očuvamo dejtonsku poziciju

Nedeljnik 09.12.2023
(Beta) – Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da RS ima pravo na samoopredeljenje i da ona neće biti u BiH ako se BIH ne vrati „slovu Dejtona“. „Ako je moguće vratite nas na slovo Dejtona, a ako nije moguće, mi nećemo da… »
Dodik: RS ima pravo na samoopredeljenje, samostalnost jedini način da očuvamo dejtonsku poziciju

Dodik: RS ima pravo na samoopredeljenje, samostalnost jedini način da očuvamo dejtonsku poziciju

Beta 09.12.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da RS ima pravo na samoopredeljenje i da taj bh. entitet neće biti u BiH ako se zemlja ne vrati "slovu Dejtona". "Ako je moguće vratite nas na slovo Dejtona, ako nije moguće mi nećemo da… »
Dodik: Ne prihvatamo unitarnu i centralizovanu BiH po želji Zapada

Dodik: Ne prihvatamo unitarnu i centralizovanu BiH po želji Zapada

RTV 09.12.2023
BANJALUKA - Ne prihvatamo unitarnu i centralizovanu BiH i ne želimo da ispunjavamo zapadne želje, poručio je danas predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. "Ako je moguće, vratite nas na slovo Dejtona, ako nije moguće, mi nećemo da živimo u ovoj… »
Dodik: RS ima pravo na samoopredeljenje, samostalnost jedini način da očuvamo dejtonsku poziciju

Dodik: RS ima pravo na samoopredeljenje, samostalnost jedini način da očuvamo dejtonsku poziciju

N1 Info 09.12.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da RS ima pravo na samoopredeljenje i da ona neće biti u BiH ako se BIH ne vrati "slovu Dejtona". „Ako je moguće vratite nas na slovo Dejtona, a ako nije moguće, mi nećemo da živimo u ovoj… »
Dodik: RS ima pravo na samoopredeljenje, samostalnost jedini način da očuvamo dejtonsku poziciju

Dodik: RS ima pravo na samoopredeljenje, samostalnost jedini način da očuvamo dejtonsku poziciju

Radio sto plus 09.12.2023
“Ako je moguće vratite nas na slovo Dejtona, ako nije moguće mi nećemo da živimo u ovoj zemlji. Mi imamo pravo na samoopredjeljenje. Јedini način da očuvamo dejtonsku poziciju Republike Srpske je samostalna RS”, rekao je Dodik na Međunarodnoj… »
(VIDEO) Dodik: Samostalnost jedini način da očuvamo dejtonsku poziciju

(VIDEO) Dodik: Samostalnost jedini način da očuvamo dejtonsku poziciju

Danas 09.12.2023
Predsednik bh.entiteta Republika srpska Milorad Dodik izjavio je danas da RS ima pravo na samoopredeljenje i da taj bh. entitet neće biti u BiH ako se zemlja ne vrati „slovu Dejtona“. „Ako je moguće vratite nas na slovo Dejtona, ako nije moguće… »
Dodik: RS ima pravo na samoopredeljenje, samostalnost jedini način da očuvamo dejtonsku poziciju

Dodik: RS ima pravo na samoopredeljenje, samostalnost jedini način da očuvamo dejtonsku poziciju

Novi magazin 09.12.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da RS ima pravo na samoopredeljenje i da ona neće biti u BiH ako se BIH ne vrati "slovu Dejtona". "Ako je moguće vratite nas na slovo Dejtona, a ako nije moguće, mi nećemo da živimo u ovoj… »
Dodikova poslednja ponuda Sarajevu: Ako je moguće vratite nas na slovo Dejtona, ako nije moguće mi nećemo da živimo u ovoj…

Dodikova poslednja ponuda Sarajevu: Ako je moguće vratite nas na slovo Dejtona, ako nije moguće mi nećemo da živimo u ovoj…

Večernje novosti 09.12.2023
NE prihvatamo unitarnu i centralizovanu BiH i ne želimo da ispunjavamo zapadne želje, poručio je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik u Banjaluci na Međunarodnoj konferenciji "Republika Srpska: Poštovanje suvereniteta i Dejtonskog sporazuma"… »

Vesti dana »