Povezane vesti
FOTO Lutovac: Pozivi za glasanje u Beogradu stižu Arapima na adresama na kojima ne žive
Radio 021 09.12.2023
Predsednik DS-a Zoran Lutovac je objavio da građani toj stranci šalju fotografije poziva za glasanje koji stižu na njihove adrese, a na pozivima su arapska imena osoba koje tu ne žive. Lutovac je na platformi X postavio više fotografija poziva za… »
DS: Arapima stižu pozivi za glasanje u Beogradu – na adresama na kojima ne žive
N1 Info 09.12.2023
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac je objavio da građani toj stranki šalju fotografije poziva za glasanje na izborima 17. decembra, koji stižu na njihove adrese, a na pozivima su arapska imena osoba koje tu ne žive. Lutovac je na… »
DS: Arapima pozivi za glasanje u Beogradu na adresama na kojima ne žive
Nova 09.12.2023
Predsednik Demokratske stranke (DS) Zoran Lutovac je danas objavio da građani toj stranki šalju fotografije poziva za glasanje na izborima 17. decembra, koji stižu na njihove adrese, a na pozivima su arapska imena osoba koje tu ne žive. Lutovac je na… »
Vesti dana »

Završen protest prosvetnih radnika i studenata: Traže objektivno izveštavanje i ispunjenje zahteva
Vreme pre 31 minutajoš 38 povezanih

Dačić: Policija ima zvučni top, stoji u kutijama u magacinu, izjava da ga nemamo bila – nespretna
Glas Zaječara pre 5 satijoš 8 povezanih

Dačić o LRAD: Uređaj koristimo za upozorenje, a zabranjeno je korišćenje u funkciji zvučnog topa
N1 Info pre 1 satjoš 12 povezanih

Kreće ukidanje sankcija: Amerika uskoro "ublažava" sankcije Rusiji!?
Pravda pre 32 minutajoš 84 povezane