Povezane vesti

Vučić: Ja sam u Nišu više nego kod kuće, dojadio sam i Bogu i narodu

Vučić: Ja sam u Nišu više nego kod kuće, dojadio sam i Bogu i narodu

Južne vesti 10.12.2023
Svako malo pa sam u Nišu, dojadio i Bogu i narodu ovde u Nišu - komentar je predsednika Srbije Aleksandra Vučića o posetama najvećem gradu na jugu Srbije. On je rekao da je u Niš bio možda i 80 puta i sigurno više nego svi predsednici i premijeri… »
Vučić: U Nišu sam bio 60, 70 možda i 80 puta, Novosađani bi mogli da mi prebace

Vučić: U Nišu sam bio 60, 70 možda i 80 puta, Novosađani bi mogli da mi prebace

Danas 10.12.2023
Povodom objava na društvenim mrežama da u Niš retko dolazi i to samo pred izbore i u slučaju rata, predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da bi možda Novosađani mogli da mu prebace jer je u tom gradu bio 15-tak puta, dok je u Nišu kako… »
Predsednik Vučić: U Nišu sam bio 60-70, možda i 80 puta, više nego svi raniji premijeri i predsednici zajedno

Predsednik Vučić: U Nišu sam bio 60-70, možda i 80 puta, više nego svi raniji premijeri i predsednici zajedno

Kurir 10.12.2023
"Ne postoji nijedno mesto u Srbiji u kome sam proveo toliko mnogo vremena kao u Nišu" NIŠ - Povodom objava na društvenim mrežama da u Niš retko dolazi i to samo pred izbore i u slučaju rata, predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da bi… »
Vučić: u Nišu sam bio 60, 70, možda i 80 puta

Vučić: u Nišu sam bio 60, 70, možda i 80 puta

Niške vesti 10.12.2023
„Taj nije čist ko god je to rekao. Ja sam u Nišu više nego kod kuće. Svako malo pa sam ovde. Dojadio sam i bogu i narodu ovde u Nišu. Mislim da svi premijeri i predsednici zajedno od 1945. godine do sada nisu bili ovde, koliko sam ja bio“… »

Vesti dana »