Povezane vesti

Jelena Karleuša u lošem stanju: Naglo joj pozlilo! Hteli da zovu hitnu pomoć, ona odbila lekare, trpi jezive bolove

Jelena Karleuša u lošem stanju: Naglo joj pozlilo! Hteli da zovu hitnu pomoć, ona odbila lekare, trpi jezive bolove

Kurir 10.12.2023
Pevačica i domaća muzička ikona, Jelena Karleuša, u teškom je zdravstvenom stanju i trpi bolove. JK je tokom prošle noći održala nastup u Kotoru, a nakon što je završila svoj performans ljudi oko nje su želeli da pozovu hitnu pomoć. Ipak… »
Karleuši se slošilo usred nastupa! Jedva stajala, trpi veliki bol - "Nisam dala da zovu Hitnu jer sam izgledala užasno!"

Karleuši se slošilo usred nastupa! Jedva stajala, trpi veliki bol - "Nisam dala da zovu Hitnu jer sam izgledala užasno!"

Mondo 10.12.2023
Jelena Karleuša oglasila se na društvenim mrežama i otkrila da trpi veliki bol, kao i da joj je tokom nastupa bilo jako loše. Jelena Karleuša oglasila se na društvenim mrežama i otkrila da trpi veliki bol, kao i da joj je tokom nastupa bilo jako… »
Nikada mi u životu nije bilo tako: Karleuši se slošilo usred nastupa, jedva stajala na nogama

Nikada mi u životu nije bilo tako: Karleuši se slošilo usred nastupa, jedva stajala na nogama

Večernje novosti 10.12.2023
PEVAČICA Jelena Karleuša sinoć je održala nastup u Kotoru, i napravila žurku za pamćenje. Foto: Z. Jovanović Mačak Iako je sve delovalo besprekorno, Jelena je imala velikih zdravstvenih problema, a sada je otkrila i o čemu se radi. - Hvala svima… »

Vesti dana »