Povezane vesti

Za peti rođendan od oca dobio stan u Dubaiju! Goga progovorila o nasledniku, otkrila u kakvom je odnosu s bivšim mužem!

Za peti rođendan od oca dobio stan u Dubaiju! Goga progovorila o nasledniku, otkrila u kakvom je odnosu s bivšim mužem!

Mondo 10.12.2023
Goga Sekulić otkrila je da je jedva čekala da stigne u Beograd kako bi uspela sve da organizuje za rođendan sina. Goga Sekulić otkrila je da je jedva čekala da stigne u Beograd kako bi uspela sve da organizuje za rođendan sina. Pevačica Goga… »
"Moj sin (5) je od oca dobio stan u Dubaiju za rođendan": Goga Sekulić iznela detalje iz privatnog života, otkrila u kakvim…

"Moj sin (5) je od oca dobio stan u Dubaiju za rođendan": Goga Sekulić iznela detalje iz privatnog života, otkrila u kakvim…

Blic 10.12.2023
Pevačica Goga Sekulić nastupala je u Minhenu, a po dolasku u Beograd otkrila nam je da je jedva čekala da stigne kako bi stigla da sinu pripremi sve za rođendansku žurku. "Jedva čekamo, sutra mu je rođendan. Igraonica, društvo iz vrtića… »
"Moj sin je od oca dobio stan u Dubaiju" Goga Sekulić otkrila nepoznate detalje, evo u kakvim je odnosima sa bivšim mužem

"Moj sin je od oca dobio stan u Dubaiju" Goga Sekulić otkrila nepoznate detalje, evo u kakvim je odnosima sa bivšim mužem

Kurir 10.12.2023
Pevačica Goga Sekulić uskoro će proslaviti peti rođendan svom nasledniku , a sada je otkrila da je jedva čekala da stigneu Beograd, kako bi stigla da sinu pripremi sve za rođendansku žurku. "Jedva čekamo, sutra mu je rođendan. Igraonica, društvo… »

Vesti dana »