Povezane vesti

Telefon nestalog Ivice krije veliku tajnu: Otac moli za pomoć, ovo do sada znamo

Telefon nestalog Ivice krije veliku tajnu: Otac moli za pomoć, ovo do sada znamo

Telegraf 11.12.2023
Prema rečima njegovog oca, do 11 časova uveče, tog 3. decembra, Ivica je bio s majkom, a kada je ona otišla da spava, on je seo za kompjuter i ujutru ga više nije bilo. Ivica Golubović (39), poslednji put je viđen 3. decembra u večernjim časovima… »
"Prevrnuću svaki kamen da nađem svoje dete" prijepolje na nogama! Oglasio se otac nestalog Ivice, izneo sve detalje

"Prevrnuću svaki kamen da nađem svoje dete" prijepolje na nogama! Oglasio se otac nestalog Ivice, izneo sve detalje

Mondo 11.12.2023
Ivica je nestao oko 22 sata uveče nakon što je izašao iz kuće i više se nije vratio. Ivica je nestao oko 22 sata uveče nakon što je izašao iz kuće i više se nije vratio. Već osmi dan nema ni traga ni glasa od Ivice Golubovića (39) iz… »
Sedeo je za računarom, pa onda izašao: Otac o detaljima potrage za nestalim sinom Ivicom

Sedeo je za računarom, pa onda izašao: Otac o detaljima potrage za nestalim sinom Ivicom

Telegraf 11.12.2023
Milojica sa prijateljima obilazi obale reke Lim. Već osmi dan nema ni traga ni glasa od Ivice Golubovića (39) iz Prijepolja, njegov otac Milojica ne odustaje od potrage i uz pratnju prijatelja pretražuje teren. Obišli su obale reke Lim i nastavljaju… »
"Prevrnuću svaki kamen da nađem dete" Od Ivice iz Prijepolja 8 dana ni traga! Otac očajan: Kontrolišu telefone koje je…

"Prevrnuću svaki kamen da nađem dete" Od Ivice iz Prijepolja 8 dana ni traga! Otac očajan: Kontrolišu telefone koje je…

Kurir 11.12.2023
Danas je osmi dan od kada se Ivici Golubović (39) iz Prijepolja gubi svaki trag. Za njim tragaju porodica i meštani prijepoljskog naselja Zalug. Ivica je u nedelju uveče, 3. decembra, nešto posle 22 časa izašao iz kuće i nestao. Neposredno pre… »
"Do poslednjeg grama snage boriću se da ga nađem": Vapaj oca Ivice iz Prijepolja koji je nestao pre 8 dana: "Treba mi pomoć"

"Do poslednjeg grama snage boriću se da ga nađem": Vapaj oca Ivice iz Prijepolja koji je nestao pre 8 dana: "Treba mi pomoć"

Blic 11.12.2023
Danas je osmi dan od kada se Ivici Golubović (39) iz Prijepolja gubi svaki trag. Za njim tragaju porodica i meštani prijepoljskog naselja Zalug, a njegov otac Milojica ne prestaje da se nada da će naći svoje dete i moli za pomoć. Ivica je u nedelju… »
"Prevrnuću svaki kamen da pronađem dete, ali ne mogu sam": Vapaj napaćenog Milojice koji traga za sinom

"Prevrnuću svaki kamen da pronađem dete, ali ne mogu sam": Vapaj napaćenog Milojice koji traga za sinom

Telegraf 11.12.2023
Kada su roditelji shvatili da ga nema i da nešto nije u redu, njegov nestanak odmah su prijavili policiji. Danas je osmi dan od kada se Ivici Golubović (39) iz Prijepolja gubi svaki trag. Za njim tragaju porodica i meštani prijepoljskog naselja Zalug… »

Vesti dana »