Povezane vesti

Trener kajakaša Vojvodine i Srbije demantuje da je dao podršku Vučiću: Nisam ništa potpisao

Trener kajakaša Vojvodine i Srbije demantuje da je dao podršku Vučiću: Nisam ništa potpisao

Radio 021 11.12.2023
Trener kajakaške reprezentacije Srbije i trener u KK Vojvodina Uroš Mitjev našao se na spisku više od 2.000 osoba koje su dale podršku Srpskoj naprednoj stranci i Aleksandru Vučiću. Međutim, Mitjev za jutarnji program televizije Nova S kaže da… »
Trener kajakaške reprezentacije: Nisam podržao SNS, ne znam kako se moje ime našlo na spisku

Trener kajakaške reprezentacije: Nisam podržao SNS, ne znam kako se moje ime našlo na spisku

N1 Info 11.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je spisak 2.000 imena javnih i drugih ličnosti koje podržavaju SNS i izbornu listu "Srbija ne sme da stane". Vučić je u prvi plan istakao košarkašku zvezdu Nikolu Jokića kome se i javno zahvalio, ali… »
(VIDEO) Trener kajakaške reprezentacije čije je ime lažirano na spisku podrške SNS-u: Obratiću se povereniku za…

(VIDEO) Trener kajakaške reprezentacije čije je ime lažirano na spisku podrške SNS-u: Obratiću se povereniku za…

Danas 11.12.2023
Na spisku podrške SNS-u i Aleksandru Vučiću za izbore 17. decembra isplivavaju falsifikati originala. Među njima je i trener kajakaške reprezentacije Uroš Mitjev, koji bi, izgleda, iskočio iz sopstvene kože da se nije javno oglasio da saopšti da… »
Trener kajakaške reprezentacije: Nisam podržao SNS, ne znam kako se moje ime našlo na spisku

Trener kajakaške reprezentacije: Nisam podržao SNS, ne znam kako se moje ime našlo na spisku

N1 Info 11.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je spisak 2.000 imena javnih i drugih ličnosti koje podržavaju SNS i izbornu listu "Srbija ne sme da stane". Vučić je u prvi plan istakao košarkašku zvezdu Nikolu Jokića kome se i javno zahvalio, ali… »
Trener kajakaške reprezentacije demantuje da je podržao SNS: Nisam ništa potpisao, ne znam kako se moje ime našlo na spisku

Trener kajakaške reprezentacije demantuje da je podržao SNS: Nisam ništa potpisao, ne znam kako se moje ime našlo na spisku

Nova 11.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je spisak 2.000 imena javnih i drugih ličnosti koje podržavaju SNS i izbornu listu "Srbija ne sme da stane". Vučić je u prvi plan istakao košarkašku zvezdu Nikolu Jokića kome se i javno zahvalio, ali… »
Još jedan demanti podrške SNS-u: Kajakaš Uroš Mitjev iskusio isto što i pozorišni reditelj

Još jedan demanti podrške SNS-u: Kajakaš Uroš Mitjev iskusio isto što i pozorišni reditelj

Danas 11.12.2023
U moru kajakaša koji su se našli na listi onih koji podržavaju SNS i Aleksandra Vučića za izbore 17. decembra, našao se i nekadašnji reprezentativac, koji oštro demantuje da je javno stao uz bilo koju političku opciju. Uroš Mitjev je iskusio… »

Vesti dana »