Povezane vesti
"Nehumani uslovi": Nastava u srednjoj školi u Topoli obustavljena zbog problema sa grejanjem
Radio 021 11.12.2023
Srednja škola "Kralj Petar Prvi" u Topoli saopštila je da je bila prinuđena da danas obustavi nastavu zbog problema sa grejanjem. Kolektiv škole je u žalbi povodom "neadekvatnih i nehumanih uslova za održavanje nastave", upućenoj Privremenom organu… »
Topola: Obustava nastave zbog hladnoće u srednjoj školi Kralj Petar I
Glas Šumadije 11.12.2023
Od jutros su prazne učionice u srednjoj školi Kralj Petar I u Topoli. Profesori i učenici su bili prinuđeni da napuste nastavu zbog neadekvatnih i nehumanih uslova za održavanje nastave, zbog hladnoće. Učenici koji nemaju autobuse da se vrate kući, a… »
Neadekvatni i nehumani uslovi za rad, nastava u školi „Kralj Petar Prvi” obustavljena zbog hladnoće
Danas 11.12.2023
U srednjoj školi „Kralj Petar Prvi” u Topoli zbog – hladnoće, danas je obustavljena nastava. Povodom ovakvih neadekvatnih i nehumanih uslova za rad kolektiv škole se obratio nadležnima u opštini Topola a ponovo je reagovala i opoziciona kolaciona lista… »
Vesti dana »
FIA ponovo režira zanimljiviju priču na krilima bizarnih odluka: Hamilton i Antoneli surovo kažnjeni pred trku!
Hot sport pre 1 satjoš 25 povezanih
(Foto, video) "vatrena oluja" upravo jurca ka ovom gradu! Ovako nešto nikada nije zabeleženo u istoriji evropske zemlje: Građani hitno evakuisani, gromovi tući kroz buktinju
Blic pre 3 satajoš 40 povezanih
Stanković: Ofanzivna tranzicija je najjače oružje Vojvodine
Serbian News Media pre 4 satijoš 23 povezane
Nije očekivao? Predsednik Kazahstana predložio kraj rata, svi gledaju Putinovu reakciju
Telegraf pre 2 satajoš 17 povezanih
Vučić: „U naredne tri godine najmanje milijardu evra investicija u zapadnu Srbiju“
Serbian News Media pre 2 satajoš 14 povezanih



