Povezane vesti
Miloš Jovanović: Korenito promeniti kosovsku politiku, vratiti srpskom narodu borbeni moral
Kurir 11.12.2023
Prvi na izbornoj listi "Nada za Srbiju" predsednik Nove Demokratske stranke Srbije Miloš Jovanović izjavio je da je Srbiji potrebna korenita promena kosovske politike, ali i korenita promena spoljne politike koja, kako je naveo, više ne sme da počiva… »
Vesti dana »
![Skup podrške učenicima Prve gimnazije, đaci strahuju da će blokada škole biti obustavljena (VIDEO)](https://nstatic.net/735/38969735cuwhgk.jpg)
Skup podrške učenicima Prve gimnazije, đaci strahuju da će blokada škole biti obustavljena (VIDEO)
Insajder pre 1 satjoš 57 povezanih
![United Grupa prodala SBB, šta to znači za medije u njihovom sastavu](https://nstatic.net/144/38965144bpnvew.jpg)
United Grupa prodala SBB, šta to znači za medije u njihovom sastavu
Moj Novi Sad pre 4 satijoš 60 povezanih
![Uhapšen diler (24) u Šapcu! Beograđaninu u autu pronađeno više od 6 kg sumnjivog praška](https://nstatic.net/105/38970105jqfkgl.jpg)
Uhapšen diler (24) u Šapcu! Beograđaninu u autu pronađeno više od 6 kg sumnjivog praška
Mondo pre 58 minutajoš 212 povezane
![Horovic: Dolovac se konačno setila ko je nadležan za slučaj nadstrešnica](https://nstatic.net/113/38969113ovhppz.jpg)
Horovic: Dolovac se konačno setila ko je nadležan za slučaj nadstrešnica
Beta pre 3 satajoš 35 povezanih