Povezane vesti

Partizan izgubio prvo mesto: Penal i autogol za slom u Nišu

Partizan izgubio prvo mesto: Penal i autogol za slom u Nišu

Sport klub 11.12.2023
Imao je Partizan šest bodova više od Crvene zvezde, ali to je prošlost, a tužna realnost po crno-bele da su od večeras izjednačeni sa najvećim rivalom! Duljajev tim je vodio na Čairu, a izgubio je posle skrivljenog penala Saničanina i autogola… »
Neću da komentarišem, to je moj stav! Duljaj kratak posle poraza: Nemam ja tu šta da dodam!

Neću da komentarišem, to je moj stav! Duljaj kratak posle poraza: Nemam ja tu šta da dodam!

Mondo 11.12.2023
Partizan je poražen u Nišu od Radničkog, a posle te utakmice Igor Duljaj nije mnogo pričao. Partizan je poražen u Nišu od Radničkog, a posle te utakmice Igor Duljaj nije mnogo pričao. Partizan je kiksnuo! Radnički iz Niša je na "Čairu" golom… »
TVITOVI - Navijači Partizana imaju svoje krivce, a to nisu (samo) sudije?

TVITOVI - Navijači Partizana imaju svoje krivce, a to nisu (samo) sudije?

Sportske.net 11.12.2023
Teško su navijači Partizana prihvatili poraz od Radničkog u Nišu. Partizan je imao 1:0, ali je Radnički preokrenuo golom Petrova iz penala i autogolom Ilića pet minuta kasnije. Navijači Partizana su imali šta da kažu posle ovog poraza, kao što… »
Ponikao u Partizanu, izgubio šampionsku medalju, pa šokirao! Nikolić ga prvi video: "Porede me sa Mbapeom i Holandom"

Ponikao u Partizanu, izgubio šampionsku medalju, pa šokirao! Nikolić ga prvi video: "Porede me sa Mbapeom i Holandom"

Mondo 11.12.2023
Sava Petrov dao je gol iz penala i doneo Radničkom preokret protiv Partizana, kluba u kom je ponikao. Sava Petrov dao je gol iz penala i doneo Radničkom preokret protiv Partizana, kluba u kom je ponikao. Radnički je u Nišu šokirao Partizan, slavio je… »

Vesti dana »