Povezane vesti

Srpski svedok na suđenju bivšim liderima OVK – bio je zatočen, kuća mu je srušena kada su rođaci napustili KiM

Srpski svedok na suđenju bivšim liderima OVK – bio je zatočen, kuća mu je srušena kada su rođaci napustili KiM

RTS 11.12.2023
Svedočenje Dejana Jevtića, svedoka Kancelarije specijalizovanog tužilaštva, počelo je pred sudom u Hagu u procesu protiv Hašima Tačija. Tužilac navodi da je Jevtić bio zatočen u selu Budakovu i da mu je kuća srušena nakon što su njegovi… »
Nastavljeno suđenje Tačiju: Amerikanka svedočila o nasilju na Kosovu i Metohiji

Nastavljeno suđenje Tačiju: Amerikanka svedočila o nasilju na Kosovu i Metohiji

Pravda 11.12.2023
Nakon što je ranije danas pred sudom u Hagu u procesu Hašimu Tačiju i ostalim optuženima saslušana bivša službenica misije OEBS-a u Prištini Sandra Mičel, počelo je i svedočenje svedoka Kancelarije specijalizovanog tužilaštva (ZPS) Dejana… »
Svedok Jeftić na suđenju Tačiju: OVK me otela i zlostavljala kod Suve Reke

Svedok Jeftić na suđenju Tačiju: OVK me otela i zlostavljala kod Suve Reke

N1 Info 11.12.2023
U nastavku haškog procesa bivšem komandantu OVK Hašimu Tačiju, optuženom za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji 1998-99. godine, svedok optužbe Dejan Jeftić opisao je kako su ga u leto 1998. godine, oteli i zlostavljali pripadnici OVK u okolini… »
Potresno svedočenje Srbina na suđenju Hašimu Tačiju: OVK me otela i zlostavljala u julu 1998. godine kod Suve Reke

Potresno svedočenje Srbina na suđenju Hašimu Tačiju: OVK me otela i zlostavljala u julu 1998. godine kod Suve Reke

Kurir 11.12.2023
U nastavku haškog procesa bivšem komandantu OVK Hašimu Tačiju, optuženom za ratne zločine na KiM i u Albaniji 1998-99. godine, svedok optužbe Dejan Jeftić opisao je kako su ga u leto 1998. godine, oteli i zlostavljali pripadnici OVK u okolini Suve… »
Srpski svedok Dejan Jevtić pred sudom u Hagu u procesu Tačiju i ostalima

Srpski svedok Dejan Jevtić pred sudom u Hagu u procesu Tačiju i ostalima

RTV 11.12.2023
HAG - Nakon što je ranije danas pred sudom u Hagu u procesu Hašimu Tačiju i ostalim optuženima saslušana bivša službenica misije OEBS-a u Prištini, Sandra Mičel, počelo je i svedočenje svedoka Kancelarije specijalizovanog tužilaštva (ZPS)… »
Tajac u haškoj sudnici Dejana pitali o komšijama, posle njegovog odgovora sudija je pogledao u Tačija

Tajac u haškoj sudnici Dejana pitali o komšijama, posle njegovog odgovora sudija je pogledao u Tačija

Alo 11.12.2023
Nismo dobili ništa osim batina! Ovako je na pitanje tužilašta Specijalizovanog suda u Hagu: " Da li ste dok ste bili zatočeni u Budakovu, opština Suva Reka, dobijali vodu, hranu, zdravstvenu zaštitu i da li vam je dolazio neko od porodice u… »

Vesti dana »