Povezane vesti
Palestinci štrajkuju na Zapadnoj obali zbog rata u Gazi
N1 Info 11.12.2023
Prodavnice, škole i vladine kancelarije zatvorene su širom Zapadne obale i u istočnom Jerusalimu jer su Palestinci proglasili opšti štrajk u znak protesta zbog rata Izraela protiv Hamasa u Pojasu Gaze. Palestinski aktivisti su na štrajk pozvali… »
Generalni štrajk u znak protesta protiv izraelskog rata u Gazi paralisao Zapadnu obalu
N1 Info 11.12.2023
Sveobuhvatni štrajk na Zapadnoj obali u znak protesta protiv izraelskog rata u Pojasu Gaze paralisao je u ponedeljak sve aspekte života. Saobraćaj je prekinut u svim provincijama Zapadne obale, dok su institucije, banke, škole, ministarstva i prodavnice… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za nedelju, 10. avgust: Danas sunčano i veoma toplo sa slabim vetrom
Beta pre 6 satijoš 5 povezanih

Ričard Grenel: Ideja o uzajamnom priznanju Srbije i Kosova smešna, valja raditi na ekonomskom razvoju
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

Protestna šetnja na Dedinju: Demonstranti ispred kuća u kojim žive Aleksandar Vučić, Ana Brnabić, Zorana Mihajlović i Željko Mitrović (foto/video)
Blic pre 6 satijoš 2 povezane

Koliko se čeka na granicama tokom večeri Pojačan saobraćaj na auto-putevima, na ovim prelazima i do tri sata
Kurir pre 5 satijoš 2 povezane