Povezane vesti

U 15. Godini napustio školu, na prvoj svirci zaradio dolar! Brajan Adams u Beogradu - "u Srbiji sam stekao prijatelje"

U 15. Godini napustio školu, na prvoj svirci zaradio dolar! Brajan Adams u Beogradu - "u Srbiji sam stekao prijatelje"

Mondo 11.12.2023
Pevač Brajan Adams održaće koncert u Areni u utorak, 12. decembra. Pevač Brajan Adams održaće koncert u Areni u utorak, 12. decembra Muzička zvezda devedesetih godina čije smo pesme, pogotovo "onu" iz hit filma "Robin Hud: Princ lopova" s Kevinom… »
Brajan Adams ekskluzivno za kurir "Sa 15 godina sam napustio školu i na turneji sam" Roker otkrio šta je uradio sa prvim…

Brajan Adams ekskluzivno za kurir "Sa 15 godina sam napustio školu i na turneji sam" Roker otkrio šta je uradio sa prvim…

Kurir 11.12.2023
Muzička ikona 90-ih, ali i pisac nekih od najvećih svetskih rok balada Brajan Adams nastupiće u utroak, 12. decembra, u Štark areni u sklopu svetske turneje "So happy it hurts". Bogatu karijeru ovog kanadskog muzičara, koja traje već četiri… »
Brajan Adams uskoro stiže u Beograd: Fanovi mu već spremaju doček na aerodromu, nećete verovati koje sve zahteve imaju!

Brajan Adams uskoro stiže u Beograd: Fanovi mu već spremaju doček na aerodromu, nećete verovati koje sve zahteve imaju!

Mondo 11.12.2023
U okviru turenje, Brajan Adams će održati koncert u Beogradskoj Areni 12. decembra, a fanovi su već spremni sa spiskom zahteva! U okviru turenje, Brajan Adams će održati koncert u Beogradskoj Areni 12. decembra, a fanovi su već spremni sa spiskom… »

Vesti dana »