Povezane vesti

Đilas: Srbija ne bira između Vučića i mene, već između normalnog života i ovog kako sada živimo

Đilas: Srbija ne bira između Vučića i mene, već između normalnog života i ovog kako sada živimo

Radio 021 12.12.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas, treći na listi "Srbija protiv nasilja" za republičke izbore, rekao je da Srbija 17. decembra ne bira između njega i Aleksandra Vučića. Kako je rekao, na izborima će građani birati "između… »
Đilas: Srbija ne bira između mene i Vučića, već između normalnog života i ovog kako danas živimo

Đilas: Srbija ne bira između mene i Vučića, već između normalnog života i ovog kako danas živimo

Danas 12.12.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas, treći na listi „Srbija protiv nasilja“ za republičke izbore, rekao je da Srbija 17. decembra ne bira između njega i predsednika države Aleksandra Vučića već „između normalnog života… »
Đilas: Srbija ne bira između mene i Vučića, već između normalnog života i ovog kako danas živimo

Đilas: Srbija ne bira između mene i Vučića, već između normalnog života i ovog kako danas živimo

Novi magazin 12.12.2023
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas, treći na listi "Srbija protiv nasilja" za republičke izbore, rekao je da Srbija 17. decembra ne bira između njega i predsednika države Aleksandra Vučića već "između normalnog života bez… »

Vesti dana »