Povezane vesti

Vanja oplela po mužu! Miona se šokirala i tek će, Ša je psihopata!

Vanja oplela po mužu! Miona se šokirala i tek će, Ša je psihopata!

Svet plus 12.12.2023
Vanja Ignjatović oplela po mužu, iznela da se dopisivao sa drugim ženama... Miona se šokirala, a tek će biti šokirana kad vidi njegovo pravo lice. Ša je psihopata, ne znam kako iko može da mu veruje. Vanja Ignjatović je još jednom držala lajv… »
"Našla sam mu poruke, Miona će se šokirati kad sazna da je psihopata" Vanja Aleksić se uključila u lajv nakon ispovesti…

"Našla sam mu poruke, Miona će se šokirati kad sazna da je psihopata" Vanja Aleksić se uključila u lajv nakon ispovesti…

Blic 12.12.2023
Nakon što je reper i rijaliti učesnik Nenad Aleksić Ša izneo šok detalje o braku sa Vanjom Aleksić i priznao da je zbog njenog ličnog nezadovoljstva prodao stan, ona se odmah oglasila na Tik Toku i iznela svoju stranu priče. Reper Nenad Aleksić… »
"Prodao sam stan zbog nje i deteta" Ša izneo šok detalje o odnosu sa Vanjom, ona je svedok kroz kakvu agoniju je prošao u…

"Prodao sam stan zbog nje i deteta" Ša izneo šok detalje o odnosu sa Vanjom, ona je svedok kroz kakvu agoniju je prošao u…

Kurir 12.12.2023
Nenad Aleksić Ša u svojoj emotivnoj ispovest o raskolu braka sa Vanjom Igranjatović otkrio je da je prodao stan jer je Vanja želela veći. Vidi se da ne želiš da ulaziš ispod površine i detalje koji su ključni za tvoju bračnu priču sa Vanjom -… »
"Uoči rođendana sam izgubila bebu" Vanja se uključila u lajv posle Šaove priče o njenoj trudnoći, osvrnula se na njegovu…

"Uoči rođendana sam izgubila bebu" Vanja se uključila u lajv posle Šaove priče o njenoj trudnoći, osvrnula se na njegovu…

Kurir 12.12.2023
Nakon što je Nenad Aleksić Ša otkrio detalje o raskolu braka sa Vanjom Ignjatović i priznao da je zbog njenog ličnog nezadovoljstva prodao stan, ona je odlučila da se oglasi na tiktok lajvu i ispriča svoju verziju priče. - Govori da je plakao… »

Vesti dana »