Povezane vesti

"Jedem kilo hleba i mleko 3 dana, a ona prima 300.000 dinara: Pevač na rubu egzistencije, pobesneo zbog pevačice i njene 3…

"Jedem kilo hleba i mleko 3 dana, a ona prima 300.000 dinara: Pevač na rubu egzistencije, pobesneo zbog pevačice i njene 3…

Kurir 12.12.2023
Pevač Hasan Dudić svojevremeno je pričao da nije dobio nacionalnu penziju iako ima dugogodišnju karijeru i, kako sam tvrdi, sve predispozicije za to. On je ispričao da živi u teškim uslovima, te da jedva sklapa kraj s krajem. - Posle dugogodišnje… »
„Jedem hleb i mleko 3 dana“: Pevač na rubu egzistencije prozvao Lepu Lukić, evo zbog čega je besan

„Jedem hleb i mleko 3 dana“: Pevač na rubu egzistencije prozvao Lepu Lukić, evo zbog čega je besan

Nova 12.12.2023
Pevač Hasan Dudić svojevremeno je pričao da nije dobio nacionalnu penziju iako ima dugogodišnju karijeru i, kako sam tvrdi, sve predispozicije za to. Svojevremeno je zbog toga prozvao i pevačicu Lepu Lukić. On je ispričao da živi u teškim… »
Od 30.000 dinara penzije jedva krpi kraj s krajem, a ona prima 300.000! Naš pevač - Jedem kilo hleba i mleko 3 dana!

Od 30.000 dinara penzije jedva krpi kraj s krajem, a ona prima 300.000! Naš pevač - Jedem kilo hleba i mleko 3 dana!

Mondo 12.12.2023
Hasan Dudić više puta se žalio na teške uslove u kojima živi, te istakao kako je nekoliko puta tražio nacionalnu penziju, ali je odbijen, kako kaže, bez obrazloženja. Hasan Dudić više puta se žalio na teške uslove u kojima živi, te istakao… »
"Jedem kilo hleba i mleko tri dana, a ona dobija 300.000 dinara": Pevač živi na rubu egzistencije, pobesneo zbog pevačice…

"Jedem kilo hleba i mleko tri dana, a ona dobija 300.000 dinara": Pevač živi na rubu egzistencije, pobesneo zbog pevačice…

Blic 12.12.2023
Pevač Hasan Dudić (65) svojevremeno je pričao da nije dobio nacionalnu penziju iako ima dugogodišnju karijeru i, kako sam tvrdi, sve predispozicije za to. On je ispričao da živi u teškim uslovima, te da jedva sklapa kraj s krajem. - Posle… »

Vesti dana »