Povezane vesti

"Dečak ubica je bio asocijalan, imao je pun ranac noževa i mačeta": Roditelji ubijenog Andreja (13) u potresnoj ispovesti za…

"Dečak ubica je bio asocijalan, imao je pun ranac noževa i mačeta": Roditelji ubijenog Andreja (13) u potresnoj ispovesti za…

Kurir 12.12.2023
Moj sin i dečak koji ga je ubio poznavali su se od vrtića, zajedno su išli u školu, od prvog do četvrtog razreda u različitim razredima, a od petog su se opet spojili. Moj Andrej nije imao nikakve probleme, niti ih je pravio, a problemi su bili s… »
Majka svaki dan gleda praznu sobu sina: Dečak koji je ubio Andreja nosio pun ranac noževa, roditelji sve znali

Majka svaki dan gleda praznu sobu sina: Dečak koji je ubio Andreja nosio pun ranac noževa, roditelji sve znali

Telegraf 12.12.2023
Neutešni roditelji i dalje ne veruju da njihovog sina više nema, a majka svaki dan gleda njegovu praznu sobu. "Ne znam više koliko sam puta upozoravao njegovu majku kada sam saznao da taj dečak sa sobom nosi pun ranac noževa. Molio sam je da kao… »
„Dečak koji nam je ubio sina nosio je pun ranac noževa, njegovi roditelji su govorili da su mu to igračke“: Porodica…

„Dečak koji nam je ubio sina nosio je pun ranac noževa, njegovi roditelji su govorili da su mu to igračke“: Porodica…

Nova 12.12.2023
"Ne znam više koliko sam puta upozoravao njegovu majku kada sam saznao da taj dečak sa sobom nosi pun ranac noževa. Molio sam je da kao roditelji nešto preduzmu jer sam naslućivao da neko može da strada od njegove ruke. Nažalost, oni su uvek imali… »
"Nosio nož i mačete u školu, tragedija mogla da bude veća" Ispovest roditelja dečaka iz Niške Banje kojeg je ubio drug

"Nosio nož i mačete u školu, tragedija mogla da bude veća" Ispovest roditelja dečaka iz Niške Banje kojeg je ubio drug

Mondo 12.12.2023
Dečaka Andreja Simića (13), koga je 5. oktobra u potkrovlju svoje kuće nožem brutalno usmrtio školski drug M. M. (13). Dečaka Andreja Simića (13), koga je 5. oktobra u potkrovlju svoje kuće nožem brutalno usmrtio školski drug M. M. (13). "Kobnog… »
"Išao je u školu sa mačetama, tragedija je mogla biti veća" Ispovest roditelja Andreja (13) iz Niške Banje kojeg je ubio…

"Išao je u školu sa mačetama, tragedija je mogla biti veća" Ispovest roditelja Andreja (13) iz Niške Banje kojeg je ubio…

Blic 12.12.2023
"Kobnog dana su još dvojica dečaka trebalo da dođu kod M.M., koja na svu sreću nisu došla ili nažalost, jer bi možda Andreja bio živ.. M.M. je nosio nož i mačete u školu, tako da je tragedija mogla da bude veća da mu je "žuta minuta" došla… »
"Bićete frapirani kada čujete kakve povrede je zadobio moj sin" Ispovest oca dečaka kojeg je ubio školski drug u Niškoj…

"Bićete frapirani kada čujete kakve povrede je zadobio moj sin" Ispovest oca dečaka kojeg je ubio školski drug u Niškoj…

Kurir 12.12.2023
"Verujte mi, bićete frapirani kada budete čuli kakve povrede je moj sin zadobio. Ja ne znam u Srbiji, u istoriji crne hronike da li se tako nešto ikada dogodilo". Ovim rečima, M. S. iz Niške Banje počinje bolnu ispovest, dva meseca posle jezivog… »
"Namamio je mog sina"! Ispovest oca dečaka (13) kog je ubio školski drug (13) u niškoj banji: Nikakve svađe nije bilo

"Namamio je mog sina"! Ispovest oca dečaka (13) kog je ubio školski drug (13) u niškoj banji: Nikakve svađe nije bilo

Mondo 12.12.2023
Mića Simić iz Niške Banje počinje bolnu ispovest dva meseca posle ubistva njegovog sina (13). Mića Simić iz Niške Banje počinje bolnu ispovest dva meseca posle ubistva njegovog sina (13). "Verujte mi, bićete frapirani kada budete čuli kakve… »
"On je namamio mog sina": Prva ispovest oca Andreja (13) iz Niške Banje kojeg je ubio školski drug: "Bićete frapirani kada…

"On je namamio mog sina": Prva ispovest oca Andreja (13) iz Niške Banje kojeg je ubio školski drug: "Bićete frapirani kada…

Blic 12.12.2023
"Verujte mi, bićete frapirani kada budete čuli kakve povrede je Andrej zadobio. Ja ne znam u Srbiji, u istoriji crne hronike da li se tako nešto ikada dogodilo". Ovim rečima, Mića Simić iz Niške Banje počinje bolnu ispovest za "Blic", dva meseca… »

Vesti dana »