Povezane vesti

„Niti sam potpisao, niti su me zvali iz SNS-a“: Kako se pesnik iz Kraljeva našao na Vučićevoj listi

„Niti sam potpisao, niti su me zvali iz SNS-a“: Kako se pesnik iz Kraljeva našao na Vučićevoj listi

N1 Info 12.12.2023
Nastavlja se niz javnih ličnosti koji demantuju da su potpisali podršku Aleksandru Vučiću 2000+. Uroš Mitjev, trener kajakaške reprezentacije, reditelj Darian Mihajlović koji je izjavio da je potpisao Proglas a ne tu listu a sada se oglasio i Ivan… »
U Vučićevoj „knjizi dobrih i pristojnih ljudi“ i neki koji to nisu ni hteli: A zbog nje se raspao i jedan bend

U Vučićevoj „knjizi dobrih i pristojnih ljudi“ i neki koji to nisu ni hteli: A zbog nje se raspao i jedan bend

N1 Info 12.12.2023
SNS karavan večeras je u Novom Pazaru. Podršku toj listi dalo je i 2.000 javnih ličnosti, čija imena su objavljena u završnici kampanje. I taman što smo saznali ko je u, kako je Aleksandar Vučić nazvao, knjizi pristojnih i dobrih ljudi, počeli su… »
U Vučićevoj „knjizi dobrih i pristojnih ljudi“ i neki koji to nisu ni hteli: A zbog nje se raspao i jedan bend

U Vučićevoj „knjizi dobrih i pristojnih ljudi“ i neki koji to nisu ni hteli: A zbog nje se raspao i jedan bend

N1 Info 12.12.2023
SNS karavan večeras je u Novom Pazaru. Podršku toj listi dalo je i 2.000 javnih ličnosti, čija imena su objavljena u završnici kampanje. I taman što smo saznali ko je u, kako je Aleksandar Vučić nazvao, knjizi pristojnih i dobrih ljudi, počeli su… »
Osipa se Vučićeva “knjiga pristojnih ljudi”: Ko je sve potpisan protiv svoje volje?

Osipa se Vučićeva “knjiga pristojnih ljudi”: Ko je sve potpisan protiv svoje volje?

Vreme 12.12.2023
Izbori 2023. Spisak od preko dve hiljade imena koja tobože podržavaju SNS i Vučića trebalo je da bude kontra ProGlasu. Ali, ispostavlja se da su mnogi stavljeni na spisak protivno svojoj volji Pročitajte još 2000+ pristojnih potpisa za Vučića: SVI… »
„Nisam ja taj profesor Milić, šta vam pada na pamet? Nikad ne bih podržao ovaj režim!“: Čuveni hirurg Dragan Milić o…

„Nisam ja taj profesor Milić, šta vam pada na pamet? Nikad ne bih podržao ovaj režim!“: Čuveni hirurg Dragan Milić o…

Nova 12.12.2023
Na spisku od 2.000 ljudi koji su podržali izbornu listu „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“, a među kojima su brojne javne i uticajne ličnosti, navedeno je da je SNS podržao i „prof. dr Dragan Milić, profesor univerziteta“. Ubrzo… »
„Bitno je koliko ‘potpisnika’ će se javno ograditi“: Sagovornici Danasa o demantijima javnih ličnosti da su podržali…

„Bitno je koliko ‘potpisnika’ će se javno ograditi“: Sagovornici Danasa o demantijima javnih ličnosti da su podržali…

Danas 11.12.2023
Kako su ljudi masovno počeli da potpisuju ProGlas, kojim javne ličnosti pozivaju građane da izađu na izbore 17. decembra, tako je predsednik Srbije Aleksandar Vučić morao da zada “kontraudarac” u vidu liste „2.000+“ na kojoj su javne… »

Vesti dana »