Povezane vesti

Dačić: Građani će 17. decembra glasati za sebe i budućnost Srbije

Dačić: Građani će 17. decembra glasati za sebe i budućnost Srbije

Blic 12.12.2023
Lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da oni koji vole Srbiju ne smeju olako da shvate svoj glas na predstojećim izborima. - Narod Srbije je snaga i smernica države i siguran sam da će 17. decembra glasati za sebe, svoju… »
Dačić za Betu: U interesu Srbije je da ja budem premijer

Dačić za Betu: U interesu Srbije je da ja budem premijer

Beta 12.12.2023
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da se o njegovoj kandidaturi za premijera može ozbiljno razgovarati tek nakon objave izbornih rezultata, ali da bi u najboljem interesu Srbije bilo da on bude na čelu Vlade… »
Dačić: U interesu Srbije je da ja budem premijer

Dačić: U interesu Srbije je da ja budem premijer

N1 Info 12.12.2023
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da se o njegovoj kandidaturi za premijera može ozbiljno razgovarati tek nakon objave izbornih rezultata, ali da bi u najboljem interesu Srbije bilo da on bude na čelu Vlade. Dačić… »
Ivica Dačić: Slobodan Milošević i Tito su prošlost, a ja sam sadašnjost i u interesu Srbije je da budem premijer

Ivica Dačić: Slobodan Milošević i Tito su prošlost, a ja sam sadašnjost i u interesu Srbije je da budem premijer

Danas 12.12.2023
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da se o njegovoj kandidaturi za premijera može ozbiljno razgovarati tek nakon objave izbornih rezultata, ali da bi u najboljem interesu Srbije bilo da on bude na čelu Vlade… »
Dačić: U interesu Srbije je da ja budem premijer

Dačić: U interesu Srbije je da ja budem premijer

Nedeljnik 12.12.2023
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je da se o njegovoj kandidaturi za premijera može ozbiljno razgovarati tek nakon objave izbornih rezultata, ali da bi u najboljem interesu Srbije bilo da on bude na čelu Vlade. Dačić… »
Dačić: U interesu Srbije je da ja budem premijer

Dačić: U interesu Srbije je da ja budem premijer

Novi magazin 12.12.2023
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da se o njegovoj kandidaturi za premijera može ozbiljno razgovarati tek nakon objave izbornih rezultata, ali da bi u najboljem interesu Srbije bilo da on bude na čelu Vlade… »
Dačić: U interesu Srbije je da ja budem premijer

Dačić: U interesu Srbije je da ja budem premijer

Radio 021 12.12.2023
Predsednik SPS Ivica Dačić izjavio je danas da se o njegovoj kandidaturi za premijera može ozbiljno razgovarati tek nakon objave izbornih rezultata. Međutim, kako je dodao Dačić, u najboljem interesu Srbije bilo bi da on bude na čelu Vlade… »
Dačić za Betu: U interesu Srbije je da ja budem premijer

Dačić za Betu: U interesu Srbije je da ja budem premijer

Radio sto plus 12.12.2023
Dačić, koji je nosilac izborne liste “Ivica Dačić -premijer Srbije”, kazao je u intervjuu agenciji Beta da će budući premijer biti iz stranke ili koalicije koja na predstojećim izborima osvoji najviše glasova građana. “Normalno je da ja… »
Dačić u Kruševcu: Mi smo pouzdan partner SNS-u

Dačić u Kruševcu: Mi smo pouzdan partner SNS-u

Danas 11.12.2023
Nosilac liste koalicije Socijalističke partije Srbije, Jedinstvene Srbije i Zelenih Srbje na parlamentarnim izborima, Ivica Dačić, kazao je na predizbornom skupu u Kruševcu da je ta koalicija pouzdan partner Srpskoj naprednoj stranci te da je cilj da… »

Vesti dana »