Povezane vesti
Od Beograda do Zrenjanina za pola sata: Počinje izgradnja deonice auto-puta
Telegraf 12.12.2023
Vesić je poručio da ovaj autoput znači život za Banat, i njegovu vezu sa Beogradom i Novim Sadom. Izgradnja autoputa Beograd - Zrenjanin - Novi Sad, dužine 105,4 km, počela je danas kod Beograda u prisustvu ministra građevinarstva, saobraćaja i… »
Početak izgradnje auto-puta Beograd – Zrenjanin – Novi Sad
Kurir 12.12.2023
Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović prisustvovao je danas, zajedno sa ministrom građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goranom Vesićem, na trasi kod Borče, početku radova na izgradnji auto-puta Beograd – Zrenjanin – Novi Sad, čija… »
Početak izgradnje auto-puta Beograd – Zrenjanin – Novi Sad
Telegraf 12.12.2023
Izvođač radova je kineska kompanija „Šandong“. Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović prisustvovao je danas, zajedno sa ministrom građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goranom Vesićem, na trasi kod Borče, početku radova na izgradnji… »
Vesti dana »

Studenti blokirali ulaze u Skupštinu Novog Sada: Zovu građane da im se pridruže
Nova pre 5 satijoš 4 povezane

(Video) "Hajde da sahranimo decu, pa spalite grad ako želite": Pop smirivao besne građane Kočana da ne sruše kuću gradonačelnika
Blic pre 13 minutajoš 7 povezanih

Danas veoma hladno, uz slab mraz: Jutarnja temperatura -1°c, maksimalna dnevna 7°c
Telegraf pre 2 satajoš 5 povezanih

Dačić: Srpska policija nikada u svojoj istoriji nije koristila nezakonita sredstva, pa ni 15. marta
Danas pre 8 satijoš 2 povezane