Povezane vesti

"Nevesta mi javila za lešinu" Jeziva scena u selu nadomak Zadra! Domaćinu pred kućom nabili svinju na kolac

"Nevesta mi javila za lešinu" Jeziva scena u selu nadomak Zadra! Domaćinu pred kućom nabili svinju na kolac

Kurir 12.12.2023
Meštanin sela Ražanca kod Zadra zatekao je na svom imanju mrtvu divlju svinju koju je neko tokom noći nabio na kolac. Vlasnik parcele Dario Dundović smatra da iza svega stoji pretnja i provokacija. - Jutros me je nevesta zvala i rekla da vidi leš… »
Čoveku ispred kuće nabili divlju svinju na kolac - vlasnik u šoku: "Ovo je pretnja i provokacija, neko se usudio..."

Čoveku ispred kuće nabili divlju svinju na kolac - vlasnik u šoku: "Ovo je pretnja i provokacija, neko se usudio..."

Mondo 12.12.2023
U noći sa ponedeljka na utorak na parceli, koja je u vlasništvu Dario Dundović iz Ražanca, neko je na kolac nabio mrtvu divlju svinju! U noći sa ponedeljka na utorak na parceli, koja je u vlasništvu Dario Dundović iz Ražanca, neko je na kolac… »
Divlju svinju nabili na kolac čoveku pred kućom: Potresan prizor u Ražancu

Divlju svinju nabili na kolac čoveku pred kućom: Potresan prizor u Ražancu

Telegraf 12.12.2023
Policija je došla i obavila uviđaj. Ispred kuća Daria Dundovića iz Ražanca neko je u noći s ponedeljka na utorak, na parceli koja je u njegovom vlasništvu, na kolac nabio mrtvu divlju svinju, piše Zadarski.hr. "Jutros me je nevesta zvala i rekla… »

Vesti dana »