Povezane vesti

9 Dana ni traga ni glasa od Ivice (39) Porodica očajna, sumnja na najgore - uključena i žandarmerija

9 Dana ni traga ni glasa od Ivice (39) Porodica očajna, sumnja na najgore - uključena i žandarmerija

Mondo 12.12.2023
Otac nestalog mladića Milojica Golubović potvrdio je da se potraga bazira na reci Lim. Otac nestalog mladića Milojica Golubović potvrdio je da se potraga bazira na reci Lim. Već deveti dan nema ni traga ni glasa od Ivice Golubovića (39) iz… »
"Kuku meni, nema mi sina": Otac nestalog Ivice iz Prijepolja za Kurir: Možda je izašao posle poziva... Telefoni kriju tajnu

"Kuku meni, nema mi sina": Otac nestalog Ivice iz Prijepolja za Kurir: Možda je izašao posle poziva... Telefoni kriju tajnu

Kurir 12.12.2023
Molim vas da mi pomognete da nađem sina! Kuku meni, šta me je snašlo... Ovim potresnim rečima za Kurir počinje svoju priču Milojica Golubović, otac Ivice Golubovića (39) iz Prijepolja koji je nestao 3. decembra oko 23 sata kada je izašao iz… »
"Nađite mi sina, molim vas": Ivica je misteriozno nestao pre 9 dana u Prijepolju, vapaj njegovog oca slama srca: "Prevrnuću…

"Nađite mi sina, molim vas": Ivica je misteriozno nestao pre 9 dana u Prijepolju, vapaj njegovog oca slama srca: "Prevrnuću…

Blic 12.12.2023
Za Ivicom Golubovićem (39) iz Prijepolja traga se već 9 dana. Njegov otac danima moli za pomoć, a od njegovog sina od 3. decembra kada je poslednji put viđen u Prijepolju nema ni traga ni glasa. Ivica je u nedelju uveče, 3. decembra, nešto posle 22… »

Vesti dana »