Povezane vesti

Mali: Đilasov kandidat za gradonačelnika shvatio da se gradi metro, ali nije naučio trasu

Mali: Đilasov kandidat za gradonačelnika shvatio da se gradi metro, ali nije naučio trasu

Politika 12.12.2023
„Iz odgovora Đilasovog kandidata za gradonačelnika mi je jasno samo jedno – da napokon priznaje da se odvijaju radovi na izgradnji beogradskog metroa, ali da ipak i dalje nije naučio njegovu trasu. Jasno mi je i da pokušava da menja teze, ali… »
"Grešite, gospodine Obradoviću": Mali - Iz odgovora Đilasovog kandidata za gradonačelnika mi je jasno samo jedno...

"Grešite, gospodine Obradoviću": Mali - Iz odgovora Đilasovog kandidata za gradonačelnika mi je jasno samo jedno...

Večernje novosti 12.12.2023
MINISTAR finansija Siniša Mali odgovorio je na kritike kandidata Dragana Đilasa za gradonačelnika Beograda Vladimira Obradovića. Foto: Tanjug - Iz odgovora Đilasovog kandidata za gradonačelnika mi je jasno samo jedno – da napokon priznaje da se… »
Mali poručio Obradoviću: Funkcija gradonačelnika srpske prestonice se zaslužuje, ne osvaja se

Mali poručio Obradoviću: Funkcija gradonačelnika srpske prestonice se zaslužuje, ne osvaja se

Kurir 12.12.2023
Ministar finansija Siniša Mali oglasio se na društvenim mrežama povodom novih prozivki opozicionog kandidata za gradonačelnika Vladimira Obradovića o metrou. "Iz odgovora Đilasovog kandidata za gradonačelnika mi je jasno samo jedno – da napokon… »
"Pre kritika I ispisanih redova, prvo savladajte osnovno gradivo" Siniša Mali očitao lekciju Vladimiru Obradoviću

"Pre kritika I ispisanih redova, prvo savladajte osnovno gradivo" Siniša Mali očitao lekciju Vladimiru Obradoviću

Alo 12.12.2023
Siniša Mali, potpredsednik Vlade Srbije i ministar finansija, odgovorio je Vladimiru Obradoviću, kandidatu sa liste „Srbija protiv nasilja“. "Iz odgovora Đilasovog kandidata za gradonačelnika mi je jasno samo jedno – da napokon priznaje da se… »

Vesti dana »