Povezane vesti

"Ljudi razumeju da to mora da se reši": Hil o Kosovu, pregovorima u Briselu, Americi i Uniji: Video sam u EU zainteresovanost…

"Ljudi razumeju da to mora da se reši": Hil o Kosovu, pregovorima u Briselu, Americi i Uniji: Video sam u EU zainteresovanost…

Blic 12.12.2023
Ambasador SAD u Beogradu Kristofer Hil izjavio je danas da je u Evropskoj uniji (EU) primetio dosta zainteresovanosti za Srbiju, ali ne mnogo za probleme Srbije. On je to rekao u intervjuu za Tanjug, na pitanje da li misli da sporazumi treba da postanu… »
Hil: Video sam u EU zainteresovanost za Srbiju, ali ne i za probleme Srbije

Hil: Video sam u EU zainteresovanost za Srbiju, ali ne i za probleme Srbije

Euronews 12.12.2023
Ambasador SAD u Beogradu Kristofer Hil izjavio je danas da je u Evropskoj uniji primetio dosta zainteresovanosti za Srbiju, ali ne mnogo za probleme Srbije. On je to rekao u intervjuu za Tanjug, na pitanje da li misli da ti sporazumi treba da postanu deo… »
Hil: Video sam u EU zainteresovanost za Srbiju, ali ne i za probleme Srbije

Hil: Video sam u EU zainteresovanost za Srbiju, ali ne i za probleme Srbije

RTV 12.12.2023
BEOGRAD - Ambasador SAD u Beogradu Kristofer Hil izjavio je danas da je u Evropskoj uniji primetio dosta zainteresovanosti za Srbiju, ali ne mnogo za probleme Srbije. On je to rekao u intervjuu za Tanjug na pitanje da li misli da ti sporazumi treba da… »

Vesti dana »