Povezane vesti

Krkobabić: Nema stajanja, ljudi nemamo vremena za to – lista broj 1 pobeđuje

Krkobabić: Nema stajanja, ljudi nemamo vremena za to – lista broj 1 pobeđuje

Politika 12.12.2023
„Nema stajanja, nemamo mi ljudi vremena da stojimo. Mora da se radi, mora da se gradi, moraju plate da budu veće, a penzije da ih prate. Moramo da naseljavamo prazne seoske kuće i da jačamo domaćine. Za to imamo podršku svih, pre svega ljudi dobre… »
Krkobabić u Zrenjaninu: Nemamo vremena za stajanje, lista broj jedan će pobediti

Krkobabić u Zrenjaninu: Nemamo vremena za stajanje, lista broj jedan će pobediti

Beta 12.12.2023
Lider Partije ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera (PUPS) Milan Krkobabić pozvao je građane da glasaju za listu broj jedan izjavio je da "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" i poručio da će ta lista pobediti na izborima… »
Krkobabić: Penzije da prate plate

Krkobabić: Penzije da prate plate

Blic 12.12.2023
Nema stajanja, nemamo mi ljudi vremena da stojimo. Mora da se radi, mora da se gradi, moraju plate da budu veće, a penzije da ih prate. Moramo da naseljavamo prazne seoske kuće i da jačamo domaćine. Za to imamo podršku svih, pre svega ljudi dobre… »
Krkobabić: Nema stajanja, ljudi nemamo vremena za to! Lista broj lista broj 1 Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane…

Krkobabić: Nema stajanja, ljudi nemamo vremena za to! Lista broj lista broj 1 Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane…

Kurir 12.12.2023
“Nema stajanja, nemamo mi ljudi vremena da stojimo. Mora da se radi, mora da se gradi, moraju plate da budu veće, a penzije da ih prate. Moramo da naseljavamo prazne seoske kuće i da jačamo domaćine. Za to imamo podršku svih, pre svega ljudi dobre… »
Krkobabić u Zrenjaninu: Nemamo vremena za stajanje

Krkobabić u Zrenjaninu: Nemamo vremena za stajanje

Telegraf 12.12.2023
Zamenik predsednika PUPS-a Hadži Milorad Stošić u svom obraćanju obrazložio je dosadašnje rezultate. "Nema stajanja, nemamo mi ljudi vremena da stojimo. Mora da se radi, mora da se gradi, moraju plate da budu veće, a penzije da ih prate. Moramo da… »

Vesti dana »