Povezane vesti
Beogradski aerodrom: Neće biti masovnog otpuštanja zaposlenih
Radio 021 12.12.2023
Kompanija "Beogradski aerodrom" saopštila je povodom informacija Asocijacije nezavisnih sindikata Srbije, da ne planira da sprovede masovno otpuštanje zaposlenih na poslovima zemaljskog opsluživanja. Kako se navodi, kompanija "Menzis aviejšn" imenovana… »
ASNS: Vansi erport hoće da prebaci 1.000 zaposlenih u novu firmu bez otpremnina
Danas 12.12.2023
Asocijacija slobodnih i nezavisnih sindikata (ASNS) saopštila je da Aerodrom Nikola Tesla otpušta hiljadu zaposlenih i ukida službu saobraćaja. Kako se navodi u saopštenju, sve poslove opsluživanja aviona i putnika Air Serbia (60 odsto prometa) preuzima… »
Sindikat: Aerodrom „Nikola Tesla“ otpušta 1.000 zaposlenih i ukida službu saobraćaja, poslove preuzima druga kompanija
Nova 12.12.2023
Aerodrom "Nikola Tesla" otpušta 1.000 zaposlenih i ukida službu saobraćaja, a sve poslove opsluživanja aviona i putnika Er Srbije, koji obavlja 60 odsto prometa, preuzima kompanija Menzis eviejšn (Menzies Aviation), koja bi trebalo da preuzme i… »
Vesti dana »

Tramp i Putin se sastaju na Aljasci, tema razgovora - Ukrajina
BBC News pre 36 minutajoš 88 povezanih

Težak udes kod graničnog prelaza: "Prizor je bio užasan, automobil podleteo pod autobus"
B92 pre 1 satjoš 19 povezanih

Počela isporuka pomoći poljoprivrednicima koji su pretrpeli štetu u požarima
Danas pre 1 satjoš 15 povezanih