Povezane vesti

Baskonija sigurna protiv „fenjeraša“

Baskonija sigurna protiv „fenjeraša“

Sport klub 12.12.2023
Košarkaši Baskonije upisali su osmu pobedu u ACB ligi, pošto su u 15. kolu pobedili ekipu Palensije rezultatom 94:82. Ekipa Duška Ivanovića je utakmicu prelomila u poslednjoj četvrtini koju je dobila rezultatom 32:14. Čima Moneke imao je još jednu… »
''Grobari'' žele Čimu Monekea u Partizanu i on to dobro zna!

''Grobari'' žele Čimu Monekea u Partizanu i on to dobro zna!

Sportske.net 12.12.2023
Ako postoji neki igrač koji je svojim poenima u poslednjoj sekundi meča, i to evroligaškog meča naneo poraz Partizanu, a da je istovremeno pobrao sve simpatije navijača crno-belih, onda je to Čima Moneke. Ovaj nigerijski košarkaš igra odličnu… »
Marinković kaže "promaši", a Mitrović me pročitao: Moneke otkrio kako je pobedio Crvenu zvezdu!

Marinković kaže "promaši", a Mitrović me pročitao: Moneke otkrio kako je pobedio Crvenu zvezdu!

Mondo 12.12.2023
Jedan od najboljih igrača Baskonije Čima Moneke otkrio kako je pobedio Zvezdu. Jedan od najboljih igrača Baskonije Čima Moneke otkrio kako je pobedio Zvezdu. Košarkaši Crvene zvezde poraženi su tokom duplog kola Evrolige od Valensije i Baskonije na… »
Moneke o namernom promašaju: "Vanjina ideja, Duškova potvrda"

Moneke o namernom promašaju: "Vanjina ideja, Duškova potvrda"

Sportske.net 12.12.2023
Uzdanica Baskonije Čima Moneke postao je za kratko vreme najomraženiji evroligaški košarkaš navijača Partizana i Crvene zvezde. Njegov namerni promašaj u finišu sa linije penala protiv crveno-belih postao je predmet brojnih kontroverzi i viralnih… »
Moneke o namernom promašenom bacanju protiv Zvezde: "Vanja i Duško mi dobacili, uradio sam to savršeno"

Moneke o namernom promašenom bacanju protiv Zvezde: "Vanja i Duško mi dobacili, uradio sam to savršeno"

Telegraf 12.12.2023
Baskonija je posle toga slavila u vrlo tesnoj završnici. Košarkaši Baskonije nedavno su posle velike drame uspeli da savladaju Crvenu zvezdu u Evroligi, a pažnju je na kraju utakmice privuklo namerno promašeno bacanje prvotimca Čime Monekea zbog… »

Vesti dana »