Povezane vesti

Specijalna SAM nagrada za Miodraga Kostića

Specijalna SAM nagrada za Miodraga Kostića

Nedeljnik 12.12.2023
Na svečanoj ceremoniji “SAM Gala” koja je održana sinoć u Sava centru, uz prisustvo blizu 400 najistaknutijih poslovnih i javnih ličnosti, Srpska asocijacija menadžera je dodelila Specijalnu nagradu Miodragu Kostiću za izuzetan lični čin… »
Miodrag Kostić dobio specijalno priznanje za darovanje Palate nauke srpskom društvu

Miodrag Kostić dobio specijalno priznanje za darovanje Palate nauke srpskom društvu

Radio sto plus 12.12.2023
Žiri je nagradio strateški značaj i trajnu vrednost koju će društvu ostaviti Zadužbina Miodraga Kostića darujući Srbiji Palatu nauke, prvi ‘science centar’ u Srbiji i najveći u regionu, navodi se u saopštenju SAM-a. Posebnost ovog čina… »
Srpska asocijacija menadžera dodelila godišnje nagrade na svečanom SAM Gala događaju

Srpska asocijacija menadžera dodelila godišnje nagrade na svečanom SAM Gala događaju

Nedeljnik 12.12.2023
Srpska asocijacija menadžera 12. put zaredom tradicionalno je održala najprestižnji SAM Gala događaj, u okviru koga je najboljim pojedincima i kompanijama, dodelila SAM Godišnje nagrade za uspehe i doprinose koje su ostvarili ove poslovne godine. U… »

Vesti dana »