Povezane vesti

Aneli grebe na kapiji: Kuka na sav glas: "Ne mogu više, ovo je otišlo predaleko", doživela pomračenje zbog Janjuša

Aneli grebe na kapiji: Kuka na sav glas: "Ne mogu više, ovo je otišlo predaleko", doživela pomračenje zbog Janjuša

Blic 12.12.2023
Ljubavni par rijaliti programa "Zadruga 7 - Elita", Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš, nedavno su ozvaničili vezu, a sada je došlo do malih turbulencija u njihovom odnosu. Naime, maneken Anđelo Ranković je sinoć ušao u rijaliti, a Janjuš je… »
Aneli grebe na kapiju i moli da je puste napolje! Legla u smeće i čeka da produkcija reaguje, suza suzu stiže

Aneli grebe na kapiju i moli da je puste napolje! Legla u smeće i čeka da produkcija reaguje, suza suzu stiže

Kurir 12.12.2023
Ljubavni par rijaliti programa "Zadruga 7 - Elita", Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš, nedavno su ozvaničili vezu, a sada je došlo do malih turbulencija u njihovom odnosu. Naime, maneken Anđelo Ranković je sinoć ušao u rijaliti, a Janjuš je… »
Aneli Ahmić napušta elitu?! Spakovala kofere, ne može više da izdrži

Aneli Ahmić napušta elitu?! Spakovala kofere, ne može više da izdrži

Alo 12.12.2023
Fanovi ovog rijalitija, koji svakodnevno prate dešavanja iz Bele kuće, smatraju da se Aneli iznervirala zbog toga što su Miona Jovanović i Nenad Aleksić Ša dobili poklone, a Janjuš i ona nisu. Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš su se danas… »
Znam ja sve tajne anđelove mame iako nisam njen nivo Ovako je Goca Džehva ratovala sa nesuđenom prijom

Znam ja sve tajne anđelove mame iako nisam njen nivo Ovako je Goca Džehva ratovala sa nesuđenom prijom

Alo 12.12.2023
Sinoć je u Elitu ušao maneken sa Zvezdare, bivši zadrugar Anđelo Ranković, kojeg svi pamte po vezi sa pevačicom Teodorom Džehverović. Anđelo Ranković uselio se sinoć na imanje u Šimanovcima. On je bio takmičar i prve sezone Zadruge kada je… »
"Obezbeđenje će sad da dođe da ti to uzme": Aneli i Janjuš prekršili pravilo rijalitija - sami se razotkrili

"Obezbeđenje će sad da dođe da ti to uzme": Aneli i Janjuš prekršili pravilo rijalitija - sami se razotkrili

Blic 11.12.2023
Ljubavni par rijaliti programa "Zadruga 7 - Elita", Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš, nedavno su otišli korak dalje kada je njihova romansa u pitanju, te su tokom razmenjivanja nežnosti u kući "Odabranih" doneli odluku i odlučili koje ime će… »

Vesti dana »