Povezane vesti

Brnabić: Opozicija planira haos na dan izbora

Brnabić: Opozicija planira haos na dan izbora

RTK 12.12.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić je gostujući u emisiji „Fokus“ na Televiziji B92 komentarisala planove opozicije na dan izbora. „Prema informacijama koje mi imamo, a sigurna sam da te informacije imaju i strane organizacije u Srbiji, različite… »
Đilasova opozicija planira haos na dan izbora! Brnabić: Proglasiće pobedu dok još glasovi ne budu izbrojani, a onda izaći…

Đilasova opozicija planira haos na dan izbora! Brnabić: Proglasiće pobedu dok još glasovi ne budu izbrojani, a onda izaći…

Alo 12.12.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić iznela je u emisiji "Fokus" na B92 da opozicija na dan izbora planira haos i rušenje ustavnog poretka. “Prema informacijama koje imamo, a sigurna sam da te informacije imaju i strane organizacije u Srbiji, različite… »
Đilasova opozicija planira haos na dan izbora Brnabić: Proglasiće pobedu dok još glasovi ne budu izbrojani, a onda izaći…

Đilasova opozicija planira haos na dan izbora Brnabić: Proglasiće pobedu dok još glasovi ne budu izbrojani, a onda izaći…

Večernje novosti 12.12.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić iznela je u emisiji 'Fokus' na B92 da opozicija na dan izbora planira haos i rušenje ustavnog poretka. FOTO: ATAImages “Prema informacijama koje imamo, a sigurna sam da te informacije imaju i strane organizacije u Srbiji… »

Vesti dana »