Povezane vesti

Vučić: Vodiću politiku koja je dobra za Srbiju i sve njene građane

Vučić: Vodiću politiku koja je dobra za Srbiju i sve njene građane

RTK 12.12.2023
Predsednik Srbije i član SNS Aleksandar Vučić poručio je večeras na predizbornom skupu liste „Srbija ne sme da stane“ u Novom Pazaru da će voditi politiku koja je dobra za Srbiju i za sve njene građane kao i da je u prethodnih 11 godina u… »
Vučić: Novi Pazar će dobiti jednu od pet najmodernijih bolnica u regionu

Vučić: Novi Pazar će dobiti jednu od pet najmodernijih bolnica u regionu

Glas Zapadne Srbije 12.12.2023
Novi Pazar - Predsednik Srbije i član SNS Aleksandar Vučić poručio je večeras na predizbornom skupu liste Srbija ne sme da stane u Novom Pazaru da će voditi politiku koja je dobra za Srbiju i za sve njene građane kao i da je u prethodnih 11 godina… »
Vučić i Ljajić na velikom skupu: Novi Pazar ne sme da stane

Vučić i Ljajić na velikom skupu: Novi Pazar ne sme da stane

Sandžak haber 12.12.2023
Večeras je u Novom Pazaru u prepunoj dvorani Pendik organizovan završni predizborni skup Sandžačke demokratske partije i liste “Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane”. Ljajić pozdravljen gromoglasnim aplauzom “Ovo je najbolja kampanja… »
"Džamija, pa crkva, pa opet džamija i crkva!" Vučić u Novom Pazaru poručio: Sve je to naše i vaše nasleđe!

"Džamija, pa crkva, pa opet džamija i crkva!" Vučić u Novom Pazaru poručio: Sve je to naše i vaše nasleđe!

Alo 12.12.2023
Lista "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" održala je predizbodni skup u Novom Pazaru. Hala Pendik bila je dupke puna, a predsednik Vučić i Rasim Ljajić dočekani su gromoglasnim aplauzom. - Bio sam na nekom sajmu u Beogradu, došao sam do… »
"Ubrzaćemo radove na svim pravcima i poljima" Vučić: U svakom trenutku i na svakom mestu sam mislio i na Bošnjake, ne samo…

"Ubrzaćemo radove na svim pravcima i poljima" Vučić: U svakom trenutku i na svakom mestu sam mislio i na Bošnjake, ne samo…

Večernje novosti 12.12.2023
PREDSEDIK Republike Srbije, Aleksandar Vučić govorio je na preedizbornom skupu lise "Aleksandar Vučić - Srbija ne sme da stane" u Novom Pazaru gde se osvrnuo na planove za Novi Pazar. Foto: Novosti - Ubrzaćemo mi radove na svim pravcima i poljima. A… »
Da ih ovde u pazaru pobedimo najubedljivije: Vučić - Izbori nisu igra, budite odgovorni

Da ih ovde u pazaru pobedimo najubedljivije: Vučić - Izbori nisu igra, budite odgovorni

Večernje novosti 12.12.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraćajući se na predizbornom skupu liste „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ kazao je da birači treba da cene po onome šta je urađeno a ne obećano. Foto: Novosti U svakom trenutku i na svakom… »
"Ovde će svaka žena moći da ode na pregled" Vučić: Bolničko kliničkim centrom dobijate jednu od 5 najboljih klinika

"Ovde će svaka žena moći da ode na pregled" Vučić: Bolničko kliničkim centrom dobijate jednu od 5 najboljih klinika

Alo 12.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić se obraća narodu ma skupu "Aleksandar Vučić- Srbija ne sme da stane" u Novom Pazaru. "Bolničko kliničkim centrom dobijate jednu od 5 najboljih klinika! Ovde će moći svaka žena da ode na pregled. Što se puteva… »
Novi Pazar će dobiti klinički centar: Vučić - Uvek uradimo ono što smo obećali

Novi Pazar će dobiti klinički centar: Vučić - Uvek uradimo ono što smo obećali

Večernje novosti 12.12.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraćajući se na predizbornom skupu liste „Aleksandar Vučić – Srbija ne sme da stane“ zahvalio se Ljajiću na divnim rečima i najavio da Pazar dobija svoj KC. Foto: Novosti Predsednik Vučić se zahvalio na… »

Vesti dana »