Povezane vesti

„Neću da se mešam u tvoju vezu s Vukom Mobom“: Aleksandar Vučić u bizarnom susretu s Ženom od Sultana – evo zbog…

„Neću da se mešam u tvoju vezu s Vukom Mobom“: Aleksandar Vučić u bizarnom susretu s Ženom od Sultana – evo zbog…

Nova 13.12.2023
Predsednik Aleksandar Vučić gostovao je sinoć u emisiji "Ami G Show" na televiziji Pink, gde se suočio sa svojim dvojnikom, govorio o sportu, ali i pričao sa pevačicom Tijanom Em, poznatijom kao Žena od Sultana, koja je uskočila na snimanje… »
Mnogo je neprijatno, Vučić usred emisije izvadio sendvič iz kaputa: Takmičio se sa svojim dvojnikom ko je pravi predsednik…

Mnogo je neprijatno, Vučić usred emisije izvadio sendvič iz kaputa: Takmičio se sa svojim dvojnikom ko je pravi predsednik…

Nova 13.12.2023
"Izgradili smo na hiljade kilometara autoputa", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u emisiji kod voditelja Ognjena Amidžića sinoć na Pinku, dok je ispravljao svog dvojnika, TikTok influensera, koji je "lupio" broj od oko 300 kilometara… »
"Oterali su me sa pevanja": Aleksandar Vučić otkrio nekadašnje želje: "Nisam primljen ni tu, znao sam sve"

"Oterali su me sa pevanja": Aleksandar Vučić otkrio nekadašnje želje: "Nisam primljen ni tu, znao sam sve"

Blic 12.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je večeras u emisiji "Amidži šou", gde je, između ostalog, otkrio nekadašnje želje. - Nisam primljen na radio, a moja životna želja je bila da budem sportski komentator. Znao sam sve, od Ive Tomića, Mirka… »
"Šta pričaš, hajde, preduzmi nešto": Janko Tipsarević zbog Aleksandra Vučića ušao u politiku, reči supruge Biljane i…

"Šta pričaš, hajde, preduzmi nešto": Janko Tipsarević zbog Aleksandra Vučića ušao u politiku, reči supruge Biljane i…

Blic 12.12.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je večeras u emisiji "Amidži šou" sa svojim dvojnikom. Pored njih, u studio je došao i bivši teniser Janko Tipsarević koji je odnedavno u politici. Janko je tom prilikom otkrio da je glavni razlog zbog čega… »

Vesti dana »