Povezane vesti

Partizan preporodio egzuma: Bivši košarkaš crno-belih odigrao brutalnu partiju u NBA ligi

Partizan preporodio egzuma: Bivši košarkaš crno-belih odigrao brutalnu partiju u NBA ligi

Večernje novosti 13.12.2023
Dante Egzum počinje u poslednje vreme da dobija ozbiljne minute za ekipu Dalas maveriksa, a noćas je odigrao najbolju partiju po povratku u NBA. FOTO: EPA Dante Egzum je u pobedi Dalasa nad Lejkersima (127:125) postigao 26 poena, pogodivši sedam trojki… »
Dončić: Starim, sve me boli, ne znam kako igram

Dončić: Starim, sve me boli, ne znam kako igram

Sport klub 13.12.2023
Luka Dončić, as Dalas Maveriksa, blista u NBA karavanu. U dve vezane noći odigrao je dve maestralne partije i doneo pobede svom timu protiv Memfisa i Lejkersa. Pre duela protiv Lejkersa, reprezentativac Slovenije, se žalio na povredu i bilo je pitanje… »
Dante Egzum se pretvara u mašinu - Srušio Lejkerse, postaje suvo blago Maveriksa!

Dante Egzum se pretvara u mašinu - Srušio Lejkerse, postaje suvo blago Maveriksa!

Sportske.net 13.12.2023
Košarkaši Dalas Maveriksa su na svom parketu savladali Los Anđeles Lejkerse sa 127:125. Igraju Maveriksi odlično ove sezone, a jedan od faktora mimo Luke Dončića jeste Dante Egzum. Kakva povratnička godina za njega do sada! Videlo se u pripremnom… »
Luka i Dante razbili Lebrona i Lejkerse! Sve prštalo u NBA derbiju, miljenik Grobara eksplodirao!

Luka i Dante razbili Lebrona i Lejkerse! Sve prštalo u NBA derbiju, miljenik Grobara eksplodirao!

Mondo 13.12.2023
Luka Dončić, Tim Hardavej i Dante Egzum su blistali u duelu sa Lebronom Džejmsom i Los Anđeles Lejkersima. Luka Dončić, Tim Hardavej i Dante Egzum su blistali u duelu sa Lebronom Džejmsom i Los Anđeles Lejkersima. Luka Dončić je srušio Lebrona… »
Eksplodirao - bivši as Partizana razneo Lebrona i družinu! Najbolja partija Egzuma od povratka u NBA! (video)

Eksplodirao - bivši as Partizana razneo Lebrona i družinu! Najbolja partija Egzuma od povratka u NBA! (video)

Kurir 13.12.2023
Bivši košarkaš Partizana, Australijanac Dante Egzum, prikazao je najbolju partiju od povratka u NBA ligu. Košarkaši Dalasa posle velike drame u završnici savladali su Los Anđeles Lejkerse rezultatom 127:125, a jedan od glavnih junaka trijumfa bio… »
Strašan tandem Luka – Dante: Egzumov rekord karijere (VIDEO)

Strašan tandem Luka – Dante: Egzumov rekord karijere (VIDEO)

Sport klub 13.12.2023
Košarkaši Dalasa u derbiju Zapadne konferencije NBA lige pred svojim navijačima savladali su Los Anđeles Lejkerse rezultatom 127:125. Najzaslužniji za četvrti uzastopni trijumf Mavsa bili su Luka Dončić, Tim Hardavej i Dante Egzum, koji su zajedno… »

Vesti dana »