Povezane vesti

Posle odlaska Marine i Laće još jedan stravičan gubitak: Tragedije obeležile Futin život

Posle odlaska Marine i Laće još jedan stravičan gubitak: Tragedije obeležile Futin život

Story 13.12.2023
Aleksandar Radulović Futa - tragedija koja ga je zadesila na današnji dan, pre tačno godinu dana, bila je poslednja u nizu velikih porodičnih gubitaka, kada je posle sina prvenca i Marine, izgubio i drugog sina Laću. Hitna pomoć u Izraelu u ranim… »
"Kada vidim našeg psa vraćaju mi se uspomene na marinu i laću": Potresna ispovest Fute i kume porodice Radulović…

"Kada vidim našeg psa vraćaju mi se uspomene na marinu i laću": Potresna ispovest Fute i kume porodice Radulović…

Blic 13.12.2023
Prošlo je godinu dana otkada nas je napustio talentovani tekstopisac Milan Laća Radulović, sin poznatih roditelja Marine Tucaković i Aleksandra Radulovića Fute. Porodica je zavijena u crno još od 2008. godine, kada je preminuo Laćin stariji brat… »
Telo identifikovali na osnovu tetovaže Jeziva simbolika Laćinog obeležja na ruci! Evo zašto se Futa ambasadi obratio 19…

Telo identifikovali na osnovu tetovaže Jeziva simbolika Laćinog obeležja na ruci! Evo zašto se Futa ambasadi obratio 19…

Kurir 13.12.2023
Na današnji dan pre godinu dana u ranim jutarnjim satima ekipa Hitne pomoći je na ulici u tel Avivu zatekla u besvesnom stanju Milana Laću Radulovića, koji je na putu do bolnice preminuo. Vest o iznenadnoj smrti sina Marine Tucakovića i Aleksandra… »
Laća je dan pre tragedije pio vino i smejao se: Godinu dana od smrti tekstopisca: Futa nije imao snage da identifikuje telo…

Laća je dan pre tragedije pio vino i smejao se: Godinu dana od smrti tekstopisca: Futa nije imao snage da identifikuje telo…

Blic 13.12.2023
Tekstopisac Milan Radulović Laća preminuo je 13. decembra prošle godine u Izraelu. Kako je "Blic" pisao Hitna pomoć je 13. decembra u ranim jutarnjim satima Laću zatekla na ulici u besvesnom stanju. - Laća je proglašen mrtvim na putu do bolnice… »
Telo pronađeno na ulici Tel aviva posle dva dana: Detalji smrti Milana Laće Radulovića - prepoznali ga po tetovaži

Telo pronađeno na ulici Tel aviva posle dva dana: Detalji smrti Milana Laće Radulovića - prepoznali ga po tetovaži

Mondo 13.12.2023
Milan Laća Radulović proglašen je mrtav na putu do bolnice. Milan Laća Radulović proglašen je mrtav na putu do bolnice Na današnji dan pre godinu dana, Hitna pomoć je na ulici u Tel Avivu zatekla u besvesnom stanju Milana Laću Radulovića, koji… »
"Otac mi je umro pet meseci posle Laće": Futa progovorio o porodičnim tragedijama, ne skida crninu: "Ne znam ko ovo…

"Otac mi je umro pet meseci posle Laće": Futa progovorio o porodičnim tragedijama, ne skida crninu: "Ne znam ko ovo…

Blic 12.12.2023
Čuveni kompozitor Aleksandar Radulović Futa doživeo je još jednu porodičnu tragediju. Nakon što je krajem prošle godine ostao bez sina Milana Radulovića Laće, pet meseci kasnije ostao je i bez oca. Futina dugogodišnja supruga Marina Tucaković… »

Vesti dana »