Povezane vesti

"Bogu hvala, dobro sam se udala" Pevačica prespavala kod njega, ujutro svekrva svima javila da joj se sin oženio! Nije mogla…

"Bogu hvala, dobro sam se udala" Pevačica prespavala kod njega, ujutro svekrva svima javila da joj se sin oženio! Nije mogla…

Kurir 13.12.2023
Sanja Đorđević svojevremeno je izjavila da joj je muž Petar Đorđević, kada ga je upoznala bio ružan, a onda se zaljubila u njega. Ljubavna priča fudbalera i pevačice desila se potpuno neočekivano, nakon što su se upoznali preko zajedničkih… »
Meni je Perica prvo bio ružan: Pevačica o udaji za fudbalera - Njegova majka je videla da sam prespavala i svima rekla!

Meni je Perica prvo bio ružan: Pevačica o udaji za fudbalera - Njegova majka je videla da sam prespavala i svima rekla!

Mondo 13.12.2023
Sanja Đorđević je ispričala kako se udala za fudbalera. Sanja Đorđević je ispričala kako se udala za fudbalera Pevačica Sanja Đorđević je u braku sa nekadašnjim fudbalerom Petrom Đorđevićem, s kojim ima ćerku Ivanu. Sanja Đorđević je u… »
"Posle toga nisam mogla nazad": Sanja Đorđević se neplanirano udala za fudbalera: "u početku mi je bio ružan"

"Posle toga nisam mogla nazad": Sanja Đorđević se neplanirano udala za fudbalera: "u početku mi je bio ružan"

Blic 13.12.2023
Sanja Đorđević je od 1987. prisutna na muzičkoj sceni, a već više od tri decenije je u braku sa nekadašnjim profesionalnim fudbalerom Petrom Đorđevićem, i iz ove ljubavi rodila se ćerka Ivana. Ljubavna priča fudbalera i pevačice desila se… »

Vesti dana »