Povezane vesti

Kirjos: Da je samo do mene ne bih više igrao tenis

Kirjos: Da je samo do mene ne bih više igrao tenis

Politika 13.12.2023
Australijski teniser Nik Kirjos izjavio je da je „umoran” i da je „samo” do njega ne bi više igrao tenis. „Da je samo do mene ne bih više igrao da budem iskrem. Moram da nastavim da igram. Imam još mnogo toga da dam, ali nemam želje”… »
Kirjos najavio kraj, odgovorio na škakljiva pitanja: „Ne želim da igram, ne mogu da hodam bez bola“

Kirjos najavio kraj, odgovorio na škakljiva pitanja: „Ne želim da igram, ne mogu da hodam bez bola“

Nova 13.12.2023
Iskreno, bez dlake na jeziku, kako nas je i navikao Australijski teniser Nik Kirjos već dugo se muči sa povredama, zbog njih je propustio skoro celu tenisku sezonu, a vreme za povratak još nije došlo. Kirjos je poznat kao neko kome tenis nije u… »
Nik Kirjos: "Da je do mene, već bih bio u penziji"

Nik Kirjos: "Da je do mene, već bih bio u penziji"

Sportske.net 13.12.2023
Australijski teniser Nik Kirjos izjavio je da je "umoran" i da je "samo" do njega ne bi više igrao tenis. "Da je samo do mene ne bih više igrao da budem iskrem. Moram da nastavim da igram. Imam još mnogo toga da dam, ali nemam želje", izjavio je… »
Kirjos najavio kraj: Umoran sam, ne volim da igram tenis

Kirjos najavio kraj: Umoran sam, ne volim da igram tenis

Sport klub 13.12.2023
Nik Kirjos, jedna od najkontroverznijih figura u svetu tenisa, najavio je na neki način skori kraj profesionalne karijere. Iako ima samo 28 godina, Australijanac već duže vreme muči probleme sa povredama. U 2023. je proopustio sve gren slem turnire… »

Vesti dana »