Povezane vesti

Narodna stranka: Naše prostorije išarane crnom farbom i sprejom (foto)

Narodna stranka: Naše prostorije išarane crnom farbom i sprejom (foto)

Blic 13.12.2023
Narodna stranka se oglasila saopštenjem povodom incidenta u noći između utorka i srede. - Prostorije centrale Narodne stranke vandalizovane su noćas, kada je nepoznati počinilac crnom farbom na vratima stranke i na zidu crnim sprejom velikim slovima… »
DS: i "Zajedno": Grafiti ispisani po vratima naših prostorija (foto)

DS: i "Zajedno": Grafiti ispisani po vratima naših prostorija (foto)

Blic 13.12.2023
Demokratska stranka i stranka "Zajedno" navode da se u noći između 12. i 13. decembra desio incident u zgradi u Nušićevoj ulici, gde se nalaze prostorije ovih stranaka i Udruženih sindikata Srbije "Sloga". Kako navode, nepoznati počinioci su na… »
Srđan Milivojević o porukama koje su išarane na vratima više opozicionih stranaka: Rukopis isti, a akcija koordinisana

Srđan Milivojević o porukama koje su išarane na vratima više opozicionih stranaka: Rukopis isti, a akcija koordinisana

Danas 13.12.2023
Tokom protekle noći nepoznate osobe crnim sprejom išarale su vrata više opozicionih opcija i to Narodne stranke, SSP, sindikata Sloga i prostorija DS i Zajedno u Beogradu. Napisane poruke su iste, „treba mi pomoć“ i „upomoć“. Zanimljivo je da… »
Zajedno: Tražimo da policija reaguje na ispisivanje grafita na vratima prostorija Zajedno i DS

Zajedno: Tražimo da policija reaguje na ispisivanje grafita na vratima prostorija Zajedno i DS

Danas 13.12.2023
Stranka Zajedno navela je danas da je prijavila slučaj ispisivanja grafita na vratima prostorija te stranke, Demokratske stranke i vratima prostorija Udruženih sindikata Srbije „Sloga“ i da očekuju brzo i efikasno reagovanje policije. „ Na… »
Narodna stranka: Ižvrljan ulaz u stranačke prostorije u centru Beograda

Narodna stranka: Ižvrljan ulaz u stranačke prostorije u centru Beograda

Beta 13.12.2023
Narodna stranka je danas saopštila da je na ulazu u njene prostorije u Njegoševoj ulici u Beogradu, "nepoznati počinilac, kojeg je snimila sigurnosna kamera, na vratima, crnim sprejom, velikim slovima napisao 'treba mi pomoč' i 'upomoč'"… »
I vrata prostorija SSP-a noćas išarana grafitima

I vrata prostorija SSP-a noćas išarana grafitima

N1 Info 13.12.2023
Noćas je na ulaznim vratima opštinskog odbora Stranke slobode i pravde na Starom gradu u Prizrenskoj ulici napisano "Treba mi pomoć" i "Upomoć", saopštila je SSP na Tviteru. Vrata Stranke slobode i pravde su uvek otvorena za sve građane kojima je… »
„Treba mi pomoć“: Iste poruke noćas išarane na vratima više opozicionih stranaka

„Treba mi pomoć“: Iste poruke noćas išarane na vratima više opozicionih stranaka

N1 Info 13.12.2023
Noćas su nepoznate osobe crnom farbom išarale vrata prostorija Stranke slobode i pravde (SSP), Narodne stranke, Demokratske stranke i stranke Zajedno, kao i Udruženih sindikata Srbije "Sloga". SSP je na Tviteru objavila da je noćas, na ulaznim vratima… »
Vandalizovane prostorije Narodne stranke u Beogradu

Vandalizovane prostorije Narodne stranke u Beogradu

N1 Info 13.12.2023
Prostorije centrale Narodne stranke vandalizovane su noćas, saopštila je za stranka. Nepoznati počinilac je, kako se navodi, crnom farbom na vratima stranke i na zidu crnim sprejom velikim slovima napisao „treba mi pomoč“ i „upomoč“. Narodna… »
FOTO: Na prostorijama SSP, Narodne stranke, DS-a, Zajedno i Sloge isti grafiti - snimljen počinilac

FOTO: Na prostorijama SSP, Narodne stranke, DS-a, Zajedno i Sloge isti grafiti - snimljen počinilac

Radio 021 13.12.2023
Grafiti ispisani sprejom velikim crnim slovima pojavili su su protekle noći na vratima prostorija SSP, Narodne stranke, Demokratske stranke, stranke Zajedno i Sindikata "Sloga" u Beogradu. Narodna stranka je saopštila da je na ulazu u njene prostorije u… »
I vrata prostorija SSP-a noćas išarana grafitima

I vrata prostorija SSP-a noćas išarana grafitima

Danas 13.12.2023
Noćas je na ulaznim vratima opštinskog odbora Stranke slobode i pravde na Starom gradu u Prizrenskoj ulici napisano „Treba mi pomoć“ i „Upomoć“, navela je ta stranka u objavi na društvenoj mreži Iks. Kako se navodi, vrata Stranke slobode i… »
Vandalizovane prostorije Narodne stranke u Beogradu: Crnim sprejom napisano „treba mi pomoć“

Vandalizovane prostorije Narodne stranke u Beogradu: Crnim sprejom napisano „treba mi pomoć“

Danas 13.12.2023
Prostorije centrale Narodne stranke vandalizovane su noćas, saopštila je ta stranka. Kako se navodi, nepoznati počinilac je crnom farbom na vratima stranke i na zidu crnim sprejom velikim slovima napisao „treba mi pomoč“ i „upomoč“. Ova… »
Sloga: Tražimo hitnu reakciju nadležnih zbog grafita i pretnji

Sloga: Tražimo hitnu reakciju nadležnih zbog grafita i pretnji

Danas 13.12.2023
Udruženi sindikati Srbije “Sloga” sa velikom zabrinutošću obaveštavaju javnost o incidentu koji se dogodio tokom noći između 12. i 13. decembra na adresi Nušićeva br. 6 u Beogradu. Nepoznati počinioci su ispisali grafite na ulazu u naše… »

Vesti dana »