Povezane vesti

Šef MI6 se javno zahvalio ruskoj televiziji zbog emitovanja govora o pozivu na špijunažu! "Nismo se nadali" foto

Šef MI6 se javno zahvalio ruskoj televiziji zbog emitovanja govora o pozivu na špijunažu! "Nismo se nadali" foto

Kurir 13.12.2023
Šef britanske tajne službe MI6, Ričard Mor, zahvalio je ruskoj državnoj televiziji Kanal 1, na prikazivanju njegovog govora, u kome je, u julu, pozvao nezadovoljne građane Rusije koji se protive ratu u Ukrajini da špijuniraju za Britaniju. "MI6 nije… »
"Pomogli ste nam, ljudi": Šef MI6 zahvalio ruskoj televiziji na emitovanju govora o pozivu na špijunažu

"Pomogli ste nam, ljudi": Šef MI6 zahvalio ruskoj televiziji na emitovanju govora o pozivu na špijunažu

Blic 13.12.2023
Šef britanske tajne službe MI6, Ričard Mor, zahvalio je ruskoj državnoj televiziji Kanal 1, na prikazivanju njegovog govora, u kome je, u julu, pozvao nezadovoljne građane Rusije koji se protive ratu u Ukrajini da špijuniraju za Britaniju. "MI6 nije… »
Šef MI6 zahvalio ruskoj televiziji na emitovanju govora o pozivu na špijunažu

Šef MI6 zahvalio ruskoj televiziji na emitovanju govora o pozivu na špijunažu

RTV 13.12.2023
LONDON - Šef britanske tajne službe MI6, Ričard Mor, zahvalio je ruskoj državnoj televiziji Kanal 1, na prikazivanju njegovog govora, u kome je, u julu, pozvao nezadovoljne građane Rusije koji se protive ratu u Ukrajini da špijuniraju za Britaniju… »

Vesti dana »